Броварчани на "Іграх нескорених-2018" в Києві

Відкриття змагань

В суботу, 12 травня, в Києві о 9:00 на стадіоні "Піонер" офіційно відкрилися національні змагання "Ігри Нескорених-2018".  Протягом двох днів поранені українські військовослужбовці та ветерани змагалися за 60 медалей у восьми видах спорту (легкій атлетиці, плаванні, стрільбі з лука тощо). Стадіон «Піонер», Труханів острів та Басейн ЦСК ЗСУ приймали Національні Ігри Нескорених 2018 року. Змагання є фінальним етапом відбору кандидатів до Національної команди, що цієї осені представлятиме Україну на світових "Іграх Нескорених" в австралійському Сіднеї. 

Нагадаємо, "Ігри Нескорених" – це міжнародні змагання в паралімпійському стилі. Засновником Ігор є принц Гаррі. У змаганнях беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани.

Цього року в національних Іграх взяли участь 175 учасників з 23 регіонів. Вони представляють Збройні сили України, Національну гвардію, Національну поліцію, Державну прикордонну службу та Службу безпеки України, добровольчі підрозділи та ветеранство. До складу збірної України будуть відібрані 15 спортсменів.

Збірна України вдруге братиме участь в Invictus Games. Минулого року в Торонто під час свого дебюту на світових "Іграх Нескорених" українська команда стала однією з найкращих серед 16 учасників, завоювавши загалом 14 медалей, 8 з яких – золоті.

Цього року Ігри відбудуться 20-27 жовтня в Сіднеї (Австралія). Вони будуть уже четвертими. Планується, що участь у цьогорічних змаганнях візьмуть 19 збірних. Головним суддею в секторі для штовхання ядра був представник Броварів, Заслужений майстер спорту України Олександр Багач, а допомагав йому - його син Микола. В категорії ІF4 (штовхання ядра) перемогу здобув його учень, Євгеній Кур'євич із Броварщини (15 метрів 70 сантиметрів). Чи потрапить в склад націоальної збірної для поїзди до Сіднея стане відомо на початку червня. Представник броварського клубу боксу "Гладіатори" Олександр Марченко  став "срібними"і "бронзовим" призером у веслуванні на час.

СтрибкиЯдроМарченко

 

Тематичні матеріали

В 2018 году наши спортсменки неоднократно попадали в призы и поднимались на самые высокие позиции мировых рейтингов и пь
Актуально
02.01.2019
Коментарів: 561 Переглядів: 0
Саме без цих подій та особистостей не можливо уявити  цей  спортивний рік.
Головна новина
31.12.2018
Коментарів: 596 Переглядів: 0
27 вересня, у віці 83 років, пішов з життя Іван Андрійови
Головна новина
30.09.2018
Коментарів: 1,062 Переглядів: 0
8 серпня 1949 року помер славетний український спортсмен, професійний борець, шестиразовий чемпіон світу з боротьби Іван
Головна новина
15.08.2018
Коментарів: 987 Переглядів: 0