Броварчани на "Іграх нескорених-2018" в Києві

Відкриття змагань

В суботу, 12 травня, в Києві о 9:00 на стадіоні "Піонер" офіційно відкрилися національні змагання "Ігри Нескорених-2018".  Протягом двох днів поранені українські військовослужбовці та ветерани змагалися за 60 медалей у восьми видах спорту (легкій атлетиці, плаванні, стрільбі з лука тощо). Стадіон «Піонер», Труханів острів та Басейн ЦСК ЗСУ приймали Національні Ігри Нескорених 2018 року. Змагання є фінальним етапом відбору кандидатів до Національної команди, що цієї осені представлятиме Україну на світових "Іграх Нескорених" в австралійському Сіднеї. 

Нагадаємо, "Ігри Нескорених" – це міжнародні змагання в паралімпійському стилі. Засновником Ігор є принц Гаррі. У змаганнях беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани.

Цього року в національних Іграх взяли участь 175 учасників з 23 регіонів. Вони представляють Збройні сили України, Національну гвардію, Національну поліцію, Державну прикордонну службу та Службу безпеки України, добровольчі підрозділи та ветеранство. До складу збірної України будуть відібрані 15 спортсменів.

Збірна України вдруге братиме участь в Invictus Games. Минулого року в Торонто під час свого дебюту на світових "Іграх Нескорених" українська команда стала однією з найкращих серед 16 учасників, завоювавши загалом 14 медалей, 8 з яких – золоті.

Цього року Ігри відбудуться 20-27 жовтня в Сіднеї (Австралія). Вони будуть уже четвертими. Планується, що участь у цьогорічних змаганнях візьмуть 19 збірних. Головним суддею в секторі для штовхання ядра був представник Броварів, Заслужений майстер спорту України Олександр Багач, а допомагав йому - його син Микола. В категорії ІF4 (штовхання ядра) перемогу здобув його учень, Євгеній Кур'євич із Броварщини (15 метрів 70 сантиметрів). Чи потрапить в склад націоальної збірної для поїзди до Сіднея стане відомо на початку червня. Представник броварського клубу боксу "Гладіатори" Олександр Марченко  став "срібними"і "бронзовим" призером у веслуванні на час.

СтрибкиЯдроМарченко

 

Тематичні матеріали

В середу, 4 квітня, вперше за дванадцятирічну історію проведення Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного р
Головна новина
05.04.2018
Коментарів: 528 Переглядів: 0
В п'яти Оліміпійських іграх взяла участь легендарна українська лижниця із Броварів Валентина Шевеченко.
Головна новина
18.03.2018
Коментарів: 1,087 Переглядів: 0
Розповідає президент ФЛАУ (Федерації легкої атлетики України) у 1991-1996 роках, Заслужений працівник фізичн
Головна новина
14.03.2018
Коментарів: 1,117 Переглядів: 0
У 2017 році українські спортсменки радували своїми результатами.
Головна новина
06.01.2018
Коментарів: 557 Переглядів: 0