Атлетік (Бровари) 2:6 Авангард (Краматорськ)

Голи забивали:

Сергій Степаненко – 2 («Атлетік»)

Євген Юнаков – 2, Сергій Стромілов, Віталій Байцур, Олег Виставной та Анатолій Доманський («Авангард»)

Вчора, 6 листопада, в броварському СК БВУФК, відбувся матч 4 туру чемпіонату України з футзалу в першій лізі. Броварський ФК «Атлетік» приймав вдома краматорський «Авангард» (Донецька область). Ще на 5-ій хвилині ігрового часу гравець гостей Cергій Стромілов відкриває рахунок в матчі. До перерви команда із Краматорська змогла ще тричі відзначитися у воротах броварчан. Голи на рахунку Віталій Байцура та двічі Євгена Юнакова. При рахунку 0:4 команди пішли на перерву. Зрозуміло, що такий перебіг подій на паркеті не влаштовував підопічних Олександра Славінського і вони кинулися відігруватися, але як часто буває у футболі, навпаки отримали ще два м’ячі у власні ворота. Тільки під завісу матчі лідер атак «Атлетіка»  Сергій Степаненко відігрує два голи. В підсумку програш броварських футзалістів вдома – 2:6.