Рекордний марш ФК "Асканія-Флора"

Відбулися матчі п'ятого туру першості Київщини з футболу. «Асканія-Флора» звично виграла, не пропустивши жодного м’яча в свої ворота. Це вже п’ята така перемога лідера сезону. Однак ця має ще й своєрідний підтекст. Оскільки калинівці забили три з чотирьох м’ячів, граючи майже годину в чисельній меншості. А повів лік голам Жмакін з допомогою рикошету. З невідомих причн було ще в першому таймі вилучено гравця захисту Дмитра Бєлова, який тільки оговтався після травми.  Безпідставність цього кроку визнав навіть інспектор матчу, суддя національної категорії Сергій Шебек. Також в першому таймі поле був вимушений залишити із-за прикрої травми кращий бомбардир господарів Сергій Кушка.

Новаок першості продовжує  очолювати перегони в групі «Б» з абсолютною і з рекордною перевагою. Мова не стільки про п’ять перемог поспіль, що є рідкісним, але не рекордним показником, скільки про співвідношення забитих і пропущених м’ячів — 17:0! Такого на Київщині не було уже давно. З індивідуальних цікавинок, що стосуються фаворита, варто виокремити гостру дуель з особливим підтекстом між винятковими бомбардирами. Досвідчені Дорогань та Кушка забивали в трьох зустрічах з п’яти кожний. Дорогань, один з найвлучніших у минулорічній вищій лізі, прийшов до Калинівки в статусі зірки. А Кушка, доморощений екс-професіонал, є граючим асистентом тренера. Це внутрішнє суперництво може стати одним з найдієвіших чинників істинного прогресу команди в цілому.

Драматичним виявився перебіг подій в пристоличних Броварах. Резервісти «Діназа» перегравали місцеву команду до перерви. Шамрай схибив з позначки, але справу довершив Подоль, а потім Колочко довів ігрову перевагу гостей до комфортної двом’ячевої різниці. По перерві беркутівці, навпаки, господарювали на полі беззаперечно і вже в компенсований арбітром час таки вирвали перемогу зусиллями досвідченого Серго  Горнакашвілі.

Істотною була вищість гостей і в поліській міжусобиці. Бородянці, як відомо, зовсім недавно змагалися й серед обласної еліти, а іванківці кілька років поспіль грали тільки на місцевому рівні. Найкращий футболіст минулорічної першості Київщини Шома матеріалізував у гол один з чисельних забігів до чужих воріт, а наприкінці зустрічі свій черговий м’яч забив юний талант Петрушенко. Виграти на сухо гості, однак, не змогли — Іванків скористався нагодою забити з одинадцятиметрової позначки.

На жаль, враження від упертої зустрічі в Яготині затьмарили аж три червоні картки, котрі вимушено застосував арбітр. Два вилучення були в ігрових ситуаціях, але третє — за удар опонента ногою ледь не в центрі поля у виконанні капітана «Кристала» — буквально приголомшило очевидців…

Фото Ігоря ЛИЧА

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2018. ГРУПА «Б». П’ЯТИЙ ТУР. 27 травня, неділя

ФК ІВАНКІВ — ФК БОРОДЯНКА — 1:3 (Прокопенко, 90+3, пн — Шома, 30, Олексієнко, 50, Петрушенко, 83).

КРИСТАЛ (Яготин) — АЛЬТІС (Копилів) — 2:1 (Кушніров, 38, Маршевський, 49 — Лукашук, 64, пн). Вилучення: Костина, 88, А.Стовбчатий, 90+2 — Рудобаба, 57.

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — ДІНАЗ-2 (Вишгород) — 3:2 (Бровко, 51, Дмитренко, 86, Горнакашвілі, 90+2 — Подоль, 8, Колочко, 42). Нереалізований пенальті: Шамрай (Діназ, 7).

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — ФК МАКАРІВ — 4:0 (Жмакін, 8, Громей, 73, пн, Курилко, 77, Дорогань, 90+2). Вилучення: Бєлов (Асканія-Флора, 38).

8. ФК ІВАНКІВ 1 5 0 1 4 3-14

Снайпери: Ігор Кашка (Діназ-2) — 5 м’ячів, Роман Жмакін (Асканія-Флора), Дмитро Колочко (Діназ-2), Сергій Кушка (Асканія-Флора), Олексій Чернишов (Діназ-2) — по 4.

Штрафники: Дмитро Бєлов (Асканія-Флора), Антон Костина (Кристал), Іван Рудобаба (Альтіс), Артур Стовбчатий (Кристал) — 3 червня, неділя.

Наступні матчі. 3 червня, неділя: ФК Іванків – Альтіс – 0:1, ФК Бородянка – Кристал, Асканія-Флора – СК Беркут-Легіон, Діназ-2 – ФК Макарів.

Матч

Новини

Тематичні матеріали

Матч у Калинівці був бойовим і безкомпромісним, але завершився внічию. «Колос» приїхав на гостини до го