Перемога "Десни" вдома і програш "Броварів " в Шпитьках

Народна команда Баришівського району навідалася на гостини до «Межигір’я» в ослабленому складі. Це й позначилося по перерві, коли титуляри підсіли, а рівноцінної заміни їм не знайшлося. Господарі витиснули максимум із своїх моментів і заслужено перемогли. Лік голам повів Труський, який скористався помилкою Драгомирецького і влучив у ціль зблизька. А потім Піскун вивів у прорив по центру Гончарука і капітан «Межигір’я» подвоїв результат. Однак героєм зустрічі по-праву можна вважати й голкіпера Негеля. Він парирував небезпечні постріли Килипенка, Бобошка та Гайового. А Діланян, як і в попередньому матчі «Патріота», не поцілив по м’ячу за кілька метрів од порожніх воріт.

«Джуніорс-СБ» зіграв яскраву прем’єру на новісінькому стадіончику в Шпитьках, застеленому штучним газоном останнього покоління. Історичний найперший гол на новій арені провів з одинадцятиметрового, призначеного за фол на Апанчуку, очільник клубу Шут. Апанчук і сам вистрілив дуплетом. А другий пенальті не реалізував заслужений ветеран Торшин — голкіпер Євтушенко виявив насправді блискавичну реакцію.

Чергові перемоги здобули головні фаворити сезону. «Авангард» обіграв «Меліоратор» завдяки голу Панфілова, якому асистував Головатенко. Натомість у другому таймі Панфілов уже промахнувся з вигідної позиції. Двічі змарнував голеві моменти в господарів Шваб, не домігся бажаного й агресивний Джикія в «Меліоратора». Дві спроби Алієва поцілити у ворота місцевої команди зі стандарту також не увінчались успіхом. А «Діназ» узяв гору над «Соколом» на виїзді, блискуче провівши перший тайм. Каркошкін, попри надійну гру воротаря Сабатюка, уміло замкнув передачу партнера з флангу. По перерві вже «Сокіл» огризнувся кількома небезпечними наступальними фрагментами. Та не досягли мети постріли Окодуви і не реалізував вихід сам на сам Іванов. А під кінець безкомпромісної зустрічі гості таки знайшли щастя в швидкісній контратаці. Васильєв заробив зовсім необов’язковий пенальті і рахунок став 0:2.

«Десна» знову, як і в першому колі, розгромила денихівців, але на цей раз уже в особливо складній боротьбі. Другий тайм, як свідчать очевидці, значно краще провели аматори ДГ «Шевченківське». Клас, однак, був на боці господарів. Граючий тренер «Десни» Воробей повів лік голам ще до перерви, коли ефектно та ефективно використав подачу Давидовського. Воістину показовий гол! Ближче до фіналу 45-річний Цихмейструк утік (!) од опонентів і, обігравши голкіпера, який необачно залишив свій пост, уже біля кутового прапорця, вищою мірою технічно закрутив м’яча в порожні ворота. А в компенсований арбітром ігровий час Воробей заробив і майстерно реалізував одинадцятиметровий.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. 17 ТУР. 8 вересня, субота

ДЕСНА (Погреби) — ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — 3:0 (А.Воробей, 17, 90+4, пн, Цихмейструк, 82).

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДІНАЗ (Вишгород) — 0:2 (Каркошкін, 25, Марченко, 84, пн).

ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) — ФК БРОВАРИ — 5:0 (Шут, 12, пн, Кривошеєнко, 29, Апанчук, 34, 69, Костяний, 42).

АВАНГАРД (Бзів) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 1:0 (Панфілов, 16).

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 2:0 (Труський, 51, Гончарук, 68).

12. ЗОРЯ (Владиславка) 6 14 1 3 10 14-35

Снайпери: Сергій Долженко (Діназ) — 14 м’ячів, Дмитро Возний (Межигір’я) — 13, Владислав Литченко (ДГ Шевченківське) — 9, Сергій Панфілов (Авангард) — 8, Вадим Костяний (Джуніорс-СБ) — 7.

Штрафники: Володимир Верхов (Джуніорс-СБ),  Олександр Гуніков (ФК Бровари), Максим Заремба (Сокіл), Руслан Зубленко (Діназ), Віталій Мандзюк (Десна), Денис Петренко (Діназ), Андрій Романенко (Любомир).

Наступні матчі. 15 вересня, субота: Сокіл — Десна, Любомир — ДГ Шевченківське, Діназ — Джуніорс-СБ, ФК Бровари — Межигір’я, Меліоратор — Зоря.