Огляд ХІІІ туру першості Київщини в групі Б

Особливо важливу перемогу здобув на полі прямого конкурента колектив Анатолія Демченка. Бородянці взяли в Яготині повноцінний реванш за прикру домашню поразки від «Кристала». Два голи в активі Шоми, прем’єрного результативного пострілу завдав Івахненко. Виграш гостей мав особливий підтекст, адже саме сьогодні Бородянський район святкує своє 95-річчя.

А матч сусідів у Броварах більшою мірою нагадував битву. Вісім попереджень і два голи-близнюки — таким виявився підсумок нічийного протистояння. Лебединець дав фору лідеру, забивши з повітря після стандарту. А Чекед відповів у схожій ситуації влучним ударом з відскоку.

«Альтіс» оформив другу в сезоні перемогу над іванківцями ще до перерви. Хоча й змусив похвилюватися своїх уболівальників, пропустивши два голи впродовж однієї хвилини.

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2018. ГРУПА «Б». 13 ТУР. 9 вересня, неділя

АЛЬТІС (Копилів) — ФК ІВАНКІВ — 4:2 (Прокопчук, 7, Лазебний, 12, В.Касіч, 29, Горовенко, 38 — Прокопенко, 14, Недашківський, 15).

КРИСТАЛ (Яготин) — ФК БОРОДЯНКА — 1:4 (Кушніров, 41 — Шома, 26, 51, М.Юрченко, 36, пн, Івахненко, 90+4). Нереалізований пенальті: М.Юрченко, 80 — повз ціль.

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 1:1 (Чекед, 13 — Лебединець, 10).

ФК МАКАРІВ — ДІНАЗ-2 (Вишгород) — 0:3 (технічний результат).

8. ФК ІВАНКІВ 2 13 0 2 11 10-35

Снайпери: Олександр Шома (ФК Бородянка) — 13 забитих м’ячів, Василь Чекед (Беркут-Легіон) — 11.

Штрафники: Владислав Войналович (Діназ-2), Антон Костина (Кристал).

Наступні матчі. 16 вересня, неділя: ФК Іванків — Кристал, Альтіс — ФК Бородянка, Асканія-Флора — Діназ-2, СК Беркут-Легіон — ФК Макарів — 3:0 (технічний результат).