На Київщині покарано порушника правила «Один гравець — одна команда»

Білоцерківська міська федерація футболу найпершою в Київській області покарала порушника правила «Один гравець — одна команда». Контрольно-дисциплінарний комітет Білоцерківської міської федерації футболу на чолі з Олександром Халявінським дискваліфікував до кінця сезону футболіста Андрія Зозулю та зарахував технічні поразки його команді «Сталь» в п’яти матчах Відкритого чемпіонату Білої Церкви. Підстава — порушення регламентного правила «Один гравець — одна команда».

Як з’ясувалося, Андрій Зозуля, свідомо порушуючи регламент, одночасно виступав ще й за команди Лосятина та Дмитрушок у чемпіонатах Васильківського району Київської та Уманського району Черкаської областей відповідно.

Білоцерківці стали першопрохідцями в реальній боротьбі з футбольним заробітчанством ще минулого року. А тепер вони найпершими в столичному регіоні застосували передбачене регламентом покарання для злісного порушника. Сподіваємося, що й Васильківська районна федерація футболу не залишиться в ролі пасивного спостерігача.

http://koff.org.ua

Новини

Тематичні матеріали

Кандидати в медалісти розійшлися миром у Баришівці. Другий центральний матч туру звів на спорткомплексі
Футбол на Київщині
20.08.2018
Коментарів: 404 Переглядів: 0
Надзвичайно важливу з огляду на турнірні перспективи перемогу здобула сьогодні команда Володимира Мельника.
Футбол на Київщині
20.08.2018
Коментарів: 474 Переглядів: 0
Повноцінний ігровий вікенд у чемпіонаті Київщини — перший в літньо-осінній частині змагань. Першими в 
Футбол на Київщині
16.08.2018
Коментарів: 585 Переглядів: 0