На Київщині покарано порушника правила «Один гравець — одна команда»

Білоцерківська міська федерація футболу найпершою в Київській області покарала порушника правила «Один гравець — одна команда». Контрольно-дисциплінарний комітет Білоцерківської міської федерації футболу на чолі з Олександром Халявінським дискваліфікував до кінця сезону футболіста Андрія Зозулю та зарахував технічні поразки його команді «Сталь» в п’яти матчах Відкритого чемпіонату Білої Церкви. Підстава — порушення регламентного правила «Один гравець — одна команда».

Як з’ясувалося, Андрій Зозуля, свідомо порушуючи регламент, одночасно виступав ще й за команди Лосятина та Дмитрушок у чемпіонатах Васильківського району Київської та Уманського району Черкаської областей відповідно.

Білоцерківці стали першопрохідцями в реальній боротьбі з футбольним заробітчанством ще минулого року. А тепер вони найпершими в столичному регіоні застосували передбачене регламентом покарання для злісного порушника. Сподіваємося, що й Васильківська районна федерація футболу не залишиться в ролі пасивного спостерігача.

http://koff.org.ua

Новини

Тематичні матеріали

Цьогорічний золотий медаліст обласної першості мав найкращі показники в усіх основних турнірних номінаціях.
Футбол на Київщині
07.12.2018
Коментарів: 425 Переглядів: 0
Особливо вдалим виявився прем’єрний сезон аматорів з Калинівки в обласній першості. «Асканія-Флора» не
Футбол на Броварщині
19.11.2018
Коментарів: 445 Переглядів: 0
На початку футзального сезону 2015/16 у Броварах виникає нове команда – ФК «Елефант», що в перекладі означає «слон».
Футбол на Броварщині
16.11.2018
Коментарів: 652 Переглядів: 0