"Бровари" програють в Лютежі, а "Десна" втрачає очки з ФК "Музичі"

В ІІ туру вищоїі ліги чемпіонату Київщини з футболу два представника Броварщини грали на виїзді, так як стан газонів їх домашніх арен не дає можливості грати на них. ФК "Бровари" грав в Лютежі із вишгородським "Діназом", а ФК "Десна" у Вишневому - із ФК "Музичі".

Вишгородська команда, під проводом Володимира Бондаренка, без особливих зусиль перемогла ФК «Бровари» в другому турі чемпіонату Київщини. До перерви діназівці порадували свого молодого наставника яскравою грою. Дуплетом вистрілив юний Долженко. А досвідчений Безпалий здобув у зустрічі три результативні бали — гол і дві голеві передачі. По перерві «Діназ» володів ініціативою, але вже розтринькав ентузіазм. Звісно, рахунок міг стати й особливо великим на користь господарів поля. Правда, й броварські футболісти змарнували кілька слушних нагод, аби забити м’яч престижу.

ДІНАЗ (Вишгород) — ФК БРОВАРИ — 4:0 (Долженко, 6, 21, Чернишов, 41, Безпалий, 63).

«Діназ»: Прудніков, Крохмаль, Зубленко, Волошин (Фурсенко, 74), Корешков (Коновалов, 74), Петренко (Александровський, 56), Прима, Безпалий, Марченко (Бодров, 46), Чернишов (Міхтуненко, 56), Долженко.

ФК «Бровари»: Чорноус, Бонзик, Берсан (Івженко, 44), Вакуленко, Гуніков, Сергієнко, Лаштур, Лонський, Степаненко, Чорний, Сидоренко (Загура, 56).

Арбітри Федорук — Гасюк, Дмитренко.

Спостерігач арбітражу Шебек.

 

ФК «Музичі», який виступає номінальним господарем поля на Центральному стадіоні молодого обласного міста, був особливо близький до можливої перемоги. На 63-й хвилині Максим Сирота реалізував одинадцятиметровий. Минулорічний чемпіон області забив у другому матчі поспіль для своєї нової команди. Але і музичанські муніципали вдруге поспіль задовольнилися нічиєю на старті сезону. Гол у відповідь наприкінці поєдинку провів Роман Якимлюк.

ФК МУЗИЧІ — ДЕСНА (Погреби) — 1:1 (Сирота, 63, пн — Р.Якимлюк, 82).

Арбітри Березка — Дашко, Васильєв, спостерігач арбітражу Михальський.

http://koff.org.ua

Новини

Тематичні матеріали

Четверта за підсумками минулого року першолігова команда з Бородянки вважалася фаворитом у зустрічі з абсолютним новачко
Футбол на Київщині
23.04.2018
Коментарів: 422 Переглядів: 0
В ІІІ турі вищої ліги чемпіонату Київщини з футболу два представника Броварщини: ФК "Десна" (Погреби) та ФК "Бровари" гр
Футбол на Київщині
22.04.2018
Коментарів: 373 Переглядів: 0
Першість Київської області 2018 року. Перша ліга 22 квітня – 18 листопада
Футбол на Київщині
19.04.2018
Коментарів: 485 Переглядів: 0