"Асканія-Флора" знову перемогає і збільшує відрив

Міжусобиця по-макарівськи завершилась успіхом номінальних гостей. «Альтіс» двічі забив до перерви і тримав під контролем перебіг подій в другому таймі. Після перепочинку підопічні Олександра Ковчака завдали вісім ударів по воротах опонента, а суперники — лише два.  Правда, хлопці Мирослава Земліна забили наприкінці поєдинку м’яч: старший з братів Касічів обернув на гол штрафний. Міг Сергій відзначитися і з гри, причому двічі, але в обох випадках, особливо на 78-й хвилині, коли опинився сам на сам з голкіпером, слушну нагоду змарнував. На відміну від молодшого брата Вадима, який в стилі знаменитого Клюйверта — носком, без замаху! — спрямував шкіряного в нижній кут воріт. Це був другий гол «Альтіса», а перший, ударом головою після прострілу, провів Горовенко. Райцентрівських муніципалів підвів Радзієвський, який примудрився заробити два попередження, що називається, на рівному місці буквально за кілька хвилин.

У Лютежі, де змагалися реальні кандидати на вихід з групи, пристрасті закипіли зі стартовим свистком арбітра. Діназівець Александровський награв на попередження вже на 23-й… секунді! Команди й голами обмінялися швидко. Досвідчений Чернишов уміло замкнув простріл партнера, а Шома в притаманному йому стилі втік од опікунів і поновив рівновагу. Найкращий футболіст обласної першості-2017 міг принести бородянцям і перемогу, але змарнував кілька виходів сам на сам з голкіпером. В одному з епізодів він завагався, загрався з м’ячем і пропустив мить для прицільного удару. Нічия, можливо, стала закономірним підсумком, однак гості зіграли значно гостріше — це факт.

Підсилившись і зігравшись, легіонери з Броварів почали робити те, на що й розраховували в обласній першості: перемагати. Скромних іванківців підопічні Володимира Мельника розгромили за півгодини першотаймових атак. Особливо хороше враження в «Беркуті-Легіоні» справляє завзятий і технічний Чекед. Інша команда з Броварського краю, калинівська, виграла в Яготині, навіть не реалізувавши пенальті (колишній професіонал Лебединець струсонув м’ячем поперечку). Кушка повів лік голам ударом з другого поверху, а Падун буквально закотив шкіряного в сітку після класичної багатоходівки партнерів.

У групі визначився беззаперечний фаворит і намітилися (поки що — так) непретензійні аутсайдери, але боротьба за місце в квартеті найсильніших очікується насправді безжальна.

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2018. ГРУПА «Б». ЧЕТВЕРТИЙ ТУР. 13 травня, неділя

КРИСТАЛ (Яготин) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 0:2 (Кушка, 10, Падун, 56). Нереалізований пенальті: Лебединець (Асканія, 47).

ДІНАЗ-2 (Вишгород) — ФК БОРОДЯНКА — 1:1 (Чернишов, 14 — Шома, 24).

СК БЕРКУТ-ЛЕГІОН — ФК ІВАНКІВ — 3:0 (Горнакашвілі, 17, Чекед, 20, Дмитренко, 28).

ФК МАКАРІВ — АЛЬТІС (Копилів) — 1:2 (С.Касіч, 89 — Горовенко, 28, В.Касіч, 40). Вилучення:Радзієвський (Макарів, 33).

8. ФК ІВАНКІВ 1 4 0 1 3 2-11

Снайпери: Ігор Кашка (Діназ-2) — 5 м’ячів, Сергій Кушка (Асканія-Флора), Олексій Чернишов (Діназ-2) — по 4.

Штрафники: Ігор Радзієвський (ФК Макарів) — 27 травня, неділя.

Наступні матчі. 27 травня, неділя: ФК Іванків – ФК Бородянка, Кристал – Альтіс, СК Беркут-Легіон – Діназ-2, Асканія-Флора – ФК Макарів.

Новини

Тематичні матеріали

Матч у Калинівці був бойовим і безкомпромісним, але завершився внічию. «Колос» приїхав на гостини до го