"Асканія-Флора" йде на перерву лідером групи Б

Наповнений під зав’язку здібними юнаками «Діназ-2» пригальмував у Яготині. «Кристал» уже п’ять матчів поспіль не знає гіркоти поразки. На цей раз основою виграшу в резервістів «Діназа» став швидкий гол. Маршевський вже в дебюті завершив атаку команди невідпорним ударом головою. Правда, вишгородці доволі швидко й відігралися, скориставшись «пожежою» в карній зоні господарів. Але на початку другого тайму захисник Біда приніс перемогу «Кристалу» віртуозним ударом із штрафного.

Бородянці вирвали перемогу в макарівців лише завдяки фарту. Нерівна гра, багато помилок, надмірні нерви, але й голи з низки філігранних. Касіч забив далекобійним ударом з місця правого напівсереднього в «дев’ятку». Шома двічі переграв голкіпера в забігу правим флангом. Але повів лік голам юний Маринич, для якого цей результативний постріл виявився найпершим у літописі.

Калинівці розгромили муніципалів з Іванкова — матч розпочався майже із годинним запізненням по причині пізньої явки гостей. Досить довго господарі не могли знайти шляхи для взяття воріт суперника. Це зміг зробити на 37-ій хвилині центральний захисник «Аскані-Флори» Олександр Лебединець, який вдало підключився до атаки своїх товаришів по команді. Багато моментів було змарновано неточними ударами. Не зміг скористатися наданими йому шансами граючий тренер калинівців Андрій Герасименко. Після довгої перерви викликаної травмою забиває невтомний Сергій Кушка і Богдан Матвієнко, який вийшов на заміну в другому таймі.  Нелегка гра і чудова перемога «Асканії-Флори», яка впевнено перебуваючи на 1 місці в групі Б йде на перепочинок, викликаною літньою перервою в турнірі. А броварські «легіонери» не мали клопотів у Мотижині вже після того, як Трасковський вистрілив дуплетом з другого поверху.

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2018. ГРУПА «Б». ДЕВ’ЯТИЙ ТУР. 24 червня, неділя

КРИСТАЛ (Яготин) — ДІНАЗ-2 (Вишгород) — 2:1 (Маршевський, 3, Біда, 51 — Войналович, 15).

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — ФК ІВАНКІВ — 3:0 (Лебединець, 37, Кушка, 78, Матвієнко, 90+3).

ФК БОРОДЯНКА — ФК МАКАРІВ — 3:2 (Маринич, 2, Шома, 28, 32 — С.Касіч, 15, 36, пн).

АЛЬТІС (Копилів) — БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — 0:6 (Трасковський, 7, 51, Дмитренко, 67, Співаков, 75, Чекед, 79, 89).

8. ФК ІВАНКІВ 1 9 0 1 8 3-24

Снайпери: Роман Дорогань (Асканія-Флора), Олександр Шома (ФК Бородянка) — по 8 м’ячів, Василь Чекед (Беркут-Легіон) — 7.

Штрафники: Назар Романенко (ФК Іванків), Володимир Швець (Кристал) — 19 серпня, неділя.

Наступні матчі. 19 серпня, неділя: Діназ-2 – Іванків, ФК Макарів – Кристал, Альтіс – Асканія-Флора, СК Беркут-Легіон – ФК Бородянка.