У Броварах відбувся турнір з міні-футболу Кубок "Brovsport"

В суботу, 19 серпня, на футбольному майданчику ЗОШ №6, відбувся турнір з міні-футболу Кубок «Brovsport». Організаторами виступили Броварський спортивний портал та МФК «Легіонер». Три команди: «Brovsport», «Хаос» та «Арсенал» змагалися за перемогу. Кожен матч складався із двох таймів по 12 хвилин, а фінал – по 15 хвилин. Обслуговували турнір досвідчені арбітри – Олександр Філіпов та Євгеній Бондарчук. На футбольному полі було по-справжньому спекотно в прямому і переносному змісті цього слова. Адже стовпчик термометра досягав позначки в +35С, а футболісти не жалкуючи власних сил, боролися за те, щоб виграти. Всі матчі відбулися в гострій та безкомпромісній боротьбі, коли ім’я переможця ставало відомим тільки в кінці ігрового часу. В результаті у фінальному двобої зійшлися «Brovsport» та «Арсенал». Команди -часниці протягом всього часу йшли м’яч-в-м’яч, а події на газоні нагадували гойдалки, які розкачувалися то в один, а то в інший бік. В підсумку, з мінімальною перевагою перемогли хлопці із «Brovsport», 4:3 і стали переможцями Кубку. В їх складі грали такі відомі в місті гравці, як В’ячеслав Рудий, Дмитро Петров, Дмитро Пампушка та інші. Кращим бомбардиром став Максим Вовкогон (5 м’ячів).