Відбулися матчі ІІІ туру чемпіонату міста Бровари з футболу.

Результати туру:

ФК «БРОВАРИ» - ФК «АЛЬЯНС»  1:3

ФК «ТРЕБУХІВ» - ФК «ЮНІОН»  5:2

СК «БЕРКУТ-ЛЕГІОН» - ФК «МЕТАЛУРГ»  3:0

Минулорічний чемпіон, ФК «Бровари», мабуть сподівався і у ІІ турі «обійтися малою кров’ю», граючи без цілого ряду гравців основи проти «Альянсу». Спочатку все складалося на користь броварських муніципалів. Ще в першому таймі вони повели в рахнку і пішли на перерву виграючи 1:0. Але в другому таймі «альянсівці» зростили темп і зуміли забити три м’ячі, не попустивши у власні ворота жодного. 1:3 – перша поразка «Бровари» в цьогорічному турнірі. «Хет-трик» гравця СК «Бекут-Легіон» Влада Сирдюка приніс впевнену перемогу його команді над броварськими «металургами» - 3:0. При цьому «беркутівці» не високристали 11-метровийта ще цілий ряд гольових моментів. Ця перемога виводить команду на перше місце. В активі СК «Беркут-Легіон» дев’ять очок. «Трагічно відбувалася гра в Требухові, де місцеві футболісти приймали броварський «Юніон». Ніяк не вдається зібрати у будній день президенту «Юніону» Руслану Семенцю своїх підопічних в повному складі. От і цього разу вони приїхали лише в одинадцятьох. В ході зустрічі отримав травму воротар команду і вимушений був залишити поле, а його місце зайняв польовий гравець. В підсумку – 5:2 перемога господарів.

Після трьох турів команди мають такий доробок: «Беркут-Легіон» - 9 очок, по шість у «Броварів», «Требухова» та «Альянсу» і без очок – «Металург» та «Юніон». Чемпіонат організований і проводиться під егідою БМФФ при підтримці відділу молоді і спорту Броварської міської ради та особисто міського голови Ігоря Сапожка.

Гра

Тематичні матеріали

Кандидати в медалісти розійшлися миром у Баришівці. Другий центральний матч туру звів на спорткомплексі