МАТЧ ХІІІ ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ БРОВАРЩИНИ З ФУТБОЛУ У ВИЩІЙ ЛІЗІ

ФК "ТАРАСІВКА" - ФК "ФАВОРИТ" (ТРЕБУХІВ)

"Локомотив Арена" село Шевченове

Суддя матчу - Володимир Колот

Рахунок: 2:1 (0:1)

Матч чергового туру вищої ліги чемпіонату Броварського району на «Локомотив Арені» видався дуже цікавим і видовищним не зважаючи на те, що зустрічалися один із лідерів і команда, яка не претендує на медалі. Требухівці лідирували, маючи 26 очок, а тарасівці перебували на восьмому місці із 11 заліковими пунктами. В складах обох команд задіяно досить багато молодих гравців, що не може не радувати, адже за ними майбутнє футболу Броварщини. Пролунав сигнал арбітра, Володимира Колота і гра розпочалася. ФК «Тарасівка» виступив в ролі номінальних господарів, так як домашня арена із-за природних катаклізмів прийшла в незадовільний стан. Вже на шостій хвилиін небезпечно атакують тарасівці. Через чотири хвилини чудовий удар капітана ФК «Фаворит», екс-професіонала Ігоря Лагойди, який майстерно пробиває під поперечину, але воротар суперника зумів дотягнутися і перевести його на кутовий. Загалом гра проходила на зустрічних курсах, коли атака однієї команди змінювалася атакуючими діями іншої і навпаки. Було багато силової боротьби, часто за межами фолу, гострих атак і ударів по воротам. Під час атаки «Тарасівки» суперники в межах своєї штрафної порушують правила і суддя призначає одинадцятиметровий. До позначки підходить капітан команди Дмитро Вакуленко, але вразити ворота супротивника так і не зумів. Трохи згодом спрацьовує футбольний принцип, за яким, якщо не забиваєш ти, то це робить твій суперник. Так сталося і цього разу. Скориставшись помилкою господарів требухівці виходить вперед. Більше забитих м’ячів в першому таймі не було і команди-учасниці йдуть на перерву. В другій половині матчу гравці ФК «Тарасівка» значно активізувалися. Мабуть все ж таки бажання не тільки вирівняти гру, а й перемогти у них того дня було більшим. Знову швидкі атаки, але надійно грали воротарі обох команд. «Емоції лилися через край»  і на полі, і за його межами. В перепалку із арбітром вступали запасні, глядачі та тренери команд. В ІІ таймі більш активними стали тарасівці, які більше атакували і в одній із атак на 64-ій хвилині вони зрівнюють рахунок. Після цього в діях обох супротивників стало ще більше відкритості, бо вони стали думати більше про атаку ніж оборону. «Жага до перемоги» виявилася сильнішою у ФК «Тарасівка», який забиває ще один гол і здобуває перемогу – 2:1. Це дозволило ззаписати в свій актив їм три очки і переміститися на сьоме місце, а ФК «Фаворит» потупився лідерством ФК «Зазим’є», який свій матч виграв.

ФК «Тарасівка» грає при підтримці ТОВ «Мега менеджмент проект», яке допомагає команді в придбанні форми, спортивного обладнання та в підготовці до матчів, сприяють зростанню футбольної зміни. Обіцяють навіть облаштувати сучасне поле в селі. Футболісти та вболівальники сподіваються що так і буде. В команді зібралися в основному молоді футболісти, вихованці місцевого футболу: Олександр Гуть, Олександр Лукьянченко, Денис Шершенюк, Ярослав Поддубний, Вадим Шопша та інші. Разом із досвідченими Дмитром Вакуленком, Євгеном Шустьом, Романом Ніжником, Богданом Накорчемним іншими перевіреними «бійцями» та легіонерами вони й складають сучасний ФК «Тарасівка», який хоч і не бореться за чемпіонство, але грає достойно і має свій справжні, бійцівський характер! Велику психологічну та моральну допомогу надають земляки - В'ячеслав Накорчемний та Віктор Шусть.