"Розгром" на домашній арені

ФК БРОВАРИ — ЗОРЯ (Владиславка) — 0:9 (0:6) (Лідінфу, 11, 13, 77, Сачок, 23, Сошенський, 30, 42, Піскун, 45, Ващенко, 70, Радченко, 82).

В рамках 28 туру ФК «Бровари» приймали вчора вдома на стадіоні «Спартак» своїх сусідів по турнірній таблиці, ФК «Зоря» із Миронівщини. Господарі відчували проблеми зі складом ще перед початком матчу. Навіть запасний воротар команди, Артем Прудкий був вимушений грати в «полі», бо лава запасних була порожньою. Вже на 11-ій хвилині прудконогий лівий крайні «Зорі» Лідінфу майстерно «проходить» половину команди суперника, вривається у штрафний майданчик броварчан і б’є повз Богдана Іщенка, 0:1. На його рахунку і другий гол, забитий в схожій ситуації через дві хвилини. А взагалі того дня він оформив «хет-трик». Під стать йому були ф його товариші по команді, які тільки в першому таймі «відвантажили» у ворота броварських муніципалів шість «сухих» м’ячів. Здавалося, що назріває рекорд чемпіонату, але в другому таймі суперники ніби «зупинилися» і забили лише тричі. В підсумку – 0:9, «розгром» ФК «Бровари» вдома. «Зоря» набирає 37 очок і стає дев’ятою командою у «вишці», а ФК «Бровари» - вже десяті. Господарі взагалі догравали поєдинок вдесятьох, так як травму в 2 таймі отримав Дмитренко. Не можна було без суму дивитися на хлопців із Броварів, які не зважаючи ні на що, боролися до кінця. ВОНИ ПРОСТО МОЛОДЦІ! За твердженнями деяких гравців команди, наступну гру на виїзді із «Межигір’ям» команда проігнорує, а ось на останній матч вийде і дасть справжній бій.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2017. 28 ТУР. 4 листопада, субота

КРИСТАЛ (Козин) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 1:2 (Горнакашвілі, 82 — Килипенко, 9, Яременко, 90+1). Вилучення: Секу (Патріот, 90+3).

АВАНГАРД (Бзів) — ЛЮБОМИР (Ставище) — 3:0 (Кондратюк, 60, пн, Балацький, 90+2, Сомов, 90+3).

ФК БРОВАРИ — ЗОРЯ (Владиславка) — 0:9 (Лідінфу, 11, 13, 77, Сачок, 23, Сошенський, 30, 42, Піскун, 45, Ващенко, 70, Радченко, 82).

ФК ОБУХІВ — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 0:9 (Дунаєвський, 24, 37, 59, пн, Шешеня, 41, Рустамов, 49, Труський, 75, Пахолюк, 77, Возний, 78, Білошицький, 85).

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 3:0 (Куба, 10, Ординський, 63, Скороход, 66).

ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) — БОРИСПІЛЬ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — матч перервано на 63-й хвилині за рахунку 2:3.

ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — МОНОЛІТ (Київ) — 0:3 (технічний результат).

15. МОНОЛІТ (Київ) 26 2 4 20 19-74 10

Снайпери: Петро Кондратюк (Авангард) — 21 гол, Євген Воробей (Десна) — 19, Сергій Зелді (Авангард) — 18, Емануель Окодува (Сокіл) — 17, Андрій Воробей (Десна), Іван Сомов (Авангард) — по 15.

Штрафники: Олександр Бабаєв (Кристал), Ярослав Варцев (Переяславщина), Донхо Мергю (Кристал), Владислав Рубан (Переяславщина), Фофана Секу (Секу), Максим Середа (Переяславщина) — 11 листопада, субота.

Наступні матчі. 11 листопада, субота: Патріот — Авангард, Зоря — Кристал, Межигір’я — ФК Бровари, Десна — Джуніорс, Переяславщина — ФК Обухів, Сокіл — Оболонь-Бровар-2 — 3:0 (технічний результат), Моноліт — Бориспіль-Фаворит.