Подарунок президенту на день його народження

Матч за Суперкубок Броварщини з футболу сезону 2017 року СК "Беркут" (Бровари) - ФК "Асканія-Флора" (Калинівка)

Стадіон "Десна" села Погреби

Суддя - Роман Коростишевський (Велика Димерка)

Рахунок 11:0 (4:0)

Голи забивали: Ярослав Литвин - 3, Сергій Сергієнко - 2, Владислав Сирдюк - 2, Роман Бойко - 2, Євгеній Пивовар - 1, автогол

Це був останній матч, який завершував футбольний сезону 2017 року на Броварщині. Він був багатий на цікаві поєдинки і несподіванки. Так цього року відбулася зміна лідерів. З перших турів потужну гру демонстрували дві футбольні дружини: броварський СК «Беркут» та калинівська «Асканія-Флора». Представники правоохоронних органів і «Асканія-Флора» і зійшлися в матчі за Суперкубок. До цього вони тричі зустрічалися на офіційному рівні і мали паритет, вигравши кожен по одному матчу і раз зігравши внічию. Цілком закономірно що розігрувати почесний трофей повинні були вони теж. Всі очікували на гостру у безкомпромісну боротьбу і цього разу, але сталася велика несподіванка і все було вирішено ще в першому таймі, який чемпіони району 2017 виграли 4:0. Це деморалізувало гравців «Асканії-Флори» і вони майже припинили боротьбу. Їх атакам не вистачало гостроти і завершеності, тоді як «беркутівці» ніби «літали» по полю, раз-по-разу вражаючи ворота калинівців. В підсумку – 11:0 на користь СК «Беркут», який і став володарем Суперкубка 2017. Це стало справжнім дарунком президенту СК «Беркут» Миколі Миколайовичу  Котелевцю, який того дня відзначав свій 42-ий день народження. Його хлопці привітали такою чудовою грою та результатом. Браво! Взагалі за цей рік важко навіть перерахувати трофеї, завойовані СК «Беркут»:

Володарі Весняного Кубку імені Юхти

Чемпіони Броварського району

Володарі Суперкубку Броварщини

Володарі «Кубка Міністра внутрішніх справ 2017»

Чемпіони Київщини серед силових структур

Фіналісти Осіннього Кубку Броварщини

Віце-чемпіони Броварів

На даний час полковник НПУ Микола Котелевець змінив місце роботи і хоч і залишився президентом СК «Беркут» футбольним напрямком більше не займається. Микола Миколайович дякує гравцям команди СК «Беркут», Броварській районній федерації футболу, Броварській міській федерації футболу за плідну співпрацю та бажає їм в подальшому удачі!

ПереможціКубок

 

Тематичні матеріали

Цьогорічний золотий медаліст обласної першості мав найкращі показники в усіх основних турнірних номінаціях.
Футбол на Київщині
07.12.2018
Коментарів: 424 Переглядів: 0
Особливо вдалим виявився прем’єрний сезон аматорів з Калинівки в обласній першості. «Асканія-Флора» не
Футбол на Броварщині
19.11.2018
Коментарів: 445 Переглядів: 0
На початку футзального сезону 2015/16 у Броварах виникає нове команда – ФК «Елефант», що в перекладі означає «слон».
Футбол на Броварщині
16.11.2018
Коментарів: 651 Переглядів: 0