Після ІІ туру лідирує "Беркут" та "Атлетік"

5 листопада, в залах СК БВУФК та СК «Світлотехнік» відбулися матчі 2 туру чемпіонату міста Бровари у вищій лізі та 1 туру І та ІІ ліг. У «вишці» цього сезону гратиме лише дев’ять команд, так як анонсована участь ФК «Бровари» в турнірі так і не відбулася. Після двох турів з шістьма очками лідирують СК «Беркут» та ФК «Атлетік».

ВИЩА ЛІГА

ФК «Металург» - ФК «Атлетік» 2:4 (1:2)

Голи забивали: Бець, Кельберашвілі («Металург»); Гнєзділов -2, Столярчук, Рудницький («Атлетік»)

В першому матчі ІІ туру чемпіонату Броварів у вищій лізі з футзалу зустрілися чемпіон останніх років, ФК «Атлетік». В першій половині матчу першими відкрили рахунок «атлетівці». Це зробив Столярчук. Потім на 11-ій хвилині суперники обмінялися забити голами, Вони в активі Гнєзділова та Кельберашвілі. Перший тайм 2:1 на користь ФК «Атлетік». В другому таймі було забито теж три м’ячі і з рахунком 4:2 перемагають підопічні Володимира Яришева.

ФК Фаворит» - ФК «Авалон» 2:2 (0:0)

Голи забивали: Мануйленко, Костюк («Фаворит»); Красніков -2 («Авалон»)

Матч

Дебютант вищої ліги, ФК «Авалон», зустрічався із «Фаворитом». Тут всі основні дії відбулися в другому таймі. Спочатку на 32-ій та 35-ій хвилинах «фаворити» забивають два м’ячі у ворота «авалонівців» і мабуть вирішують, що гру зроблено. А їх суперники в останні хвилини ігрового часу зуміли звести гру до нічиєї, 2:2.

ФК «Вега спорт» - ФК «Асканія-Флора» Рахунок 3:3 (1:0)

Голи забивали: Громей – 2, Скринник («Вега спорт»); Кушка – 2, Вакуленко («Асканія-Флора»)

Склади команд:

«Вега спорт»: Супрун, Скринник, Щербатюк, Громей, Васловський, Мельник, Вільчинський, Коваль, Погребной

«Асканія-Флора»: Грива, Герасименко, Кушка, Матвієнко, Расюк, Вакуленко, Стецюк, Гаркуша, Погосов, Жмакін

Матч

Дуже непростим виявився матч «Асканії-Флори», «бронзового» призера минулорічного чемпіонату із «Вега спортом». «Вегівці» зуміли із перших хвилин нав’язати свою гру. Вони раз-по-разу погрожували воротам, які захищав Вадим Грива. Вже на 8-ій хвилині Максим Громей зумів відкрити рахунок в матчі. Всі намагання гравців «Асканії-Флори» поновити рівновагу в першій половині результатів не принесли. На 25-ій хвилині Руслан Скринник ще більше збільшує відрив, 2:0. Довелося їх супернику активізувати всі наявні резерви, щоб врятувати гру. На 30ій хвилині Дмитро Вакуленко зумів ідквитати один м’яч, 2:1. Після чого гра пішла на зустрічних курсах.Атака слідувала за атакою. Глядачі побачили ще три забитих голи. Два із наих на рахунку Сергія Кушки і ще один у Громея. Як підсумок – «бойова» нічия, 3:3.

СК «Беркут-2» - СК «Беркут» Рахунок 2:4 (1:2)

Голи забивали: Салівон – 2 («Беркут-2»); Ширай – 2, Бойко, Пивовар («Беркут»)

«Беркут-2»: Гришаков, Сердюк, Кабанець, Маменко, Жвінкліс, Гриценко, Салівон, Мельник, Литвин

«Беркут»: Іщенко, Кострома, Лонський, Ширай, Сергієнко, Сирдюк, Кириченко, Кожушко, Бондаренко, Бойко, Пивовар

Матч

В заключному матчі ІІ туру зіграли «Беркут» і «Беркут-2». Гра вийшла дуже цікавою і динамічною. Весь ігровий час пройшов в гострій і безкомпромісній боротьбі. Суперники мало думали про оборону, а більше про атаку. Довелося добряче попрацювати воротарям обох команд Особливо сутужно довелося Богдану Іщенку, якого в декількох епізодах буквально «розстрілювали» впритул. До його честі, він зіграв дуже надійно і більшою мірою йому завдячують його товариші по команді, та неточності супротивників своїй другій перемозі на турнірі, 4:2. А «Беркут-2» наочно продемонстрував, що він можу бути грізним суперником для будь-якої команди на цих змаганнях.