Лідер програв найближчому переслідувачу

В суботу, 10 березня, в залі СК «Світлотехнік» відбулися два матчі восьмого туру чемпіонату міста Бровари серед ветеранів. Першими на паркеті зійшлися команди, які претендують на чемпіонство, ФК «Вітер» та ФК «Якір». На жаль запеклої боротьби не вийшло. Гравці «Вітру» провели гру якось мляво і без ентузіазму. Їх суперник навпаки, був більше націленим на перемогу, що в підсумку і сталося. Підопічні Олександра Дущенка перемогли – 5:2 і впритул наблизилися до «Вітру». У лідера 19 очок, а у переслідувачів – 18.

У грі "Вітер"

У другій зустрічі «Світоч-2» не мав великих проблем із «Металургом» (1 очко) і отримав заслужену перемогу – 5:1, тим самим забезпечивши собі мінімум «бронзові» нагороди турніру (13 очок). У грі між «Мараканою» (6 очок) і «Десною» (4 очки) першим зараховано технічну перемогу - +:-. Все може зазнати змін, коли оргкомітет розгляне та винесе вердикт щодо «Десни». серед бомбардирів лідирують - Сергій Мельник ("Вітер") і Віктор Кузюра ("Маракана").

таблиця

 

Тематичні матеріали

Сьогодні в офісі Київської обласної федерації футболу відбулася передсезонна нарада представників команд, які ви
Футбол на Київщині
20.03.2018
Коментарів: 360 Переглядів: 0
Справжньою приємною несподіванкою для відданих вболівальників команди стала участь ФК "Бровари" у чемпіонаті Київської о
Футбол на Броварщині
19.03.2018
Коментарів: 532 Переглядів: 0
Великий збір представників учасників обласної першості заплановано на вівторок.
Футбол на Київщині
18.03.2018
Коментарів: 334 Переглядів: 0