Лідер отримав чергову перемогу

В неділю, 11 лютого, відбулися матчі ХІ туру чемпіонату Броварів з футзалу у вищій лізі. Лідер, ФК «Атлетік», зустрічався із ФК «Металург», який в ІІ колі кадрово підсилився. Тут мабуть все вирішили перші хвилини матчу, коли на 3 та 4 хвилинах лідер атак «атлетівців» Сергій Степаненко провів два голи. 2:0 – повели чемпіони минулих років. Більше забитих м’ячів в першому таймі не було. В другому точилася гостра і безкомпромісна боротьба, яка завершилася нічиєю – 3:3, але в підсумку перевага була на боці «Атлетіка», 5:3. «Дубль» теж зробив новоспечений «металург» Ігор Кострома. «Авалон» в другому поєдинку туру виграв легко і невимушено у аутсайдера, «Фаворита», 4:1. Найбільш видовищною стала третя зустріч, в якій зіграли друга команда чемпіонату, ФК «Асканія-Флора» та непоступливий «Вега спорт», про який не даремно кажуть, що при бажанні хлопці можуть дати бій будь-якому супернику. Так сталося і цього разу, коли команди грали м’яч-в-м’яч. На майданчику вирували справжні чоловічі емоції, які часто закінчувалися фолом то в один, то в інший бік. Все вирішив останній, п’ятий гол, який забив із дев’ятиметровго кращий голеодор «Асканії-Флори» Сергій Панфілов. 5:4 – перемога «Асканії». «Беркут-Легіон» та «Беркут-Легіон-2» «розписали» бойову нічию, 2:2. «Барс» звітний тур пропускав. І та ІІ ліга два тижні не гратимуть.

Тематичні матеріали

Кандидати в медалісти розійшлися миром у Баришівці. Другий центральний матч туру звів на спорткомплексі