ФК "Броварія" розпочав новий сезон

В суботу та неділю, 14 і 15 квітня, вихованці Футбольної академії «Джуніорс Старс» в складі ФК «Броварія» провели цілий ряд офіційних матчів в чемпіонаті Києва та чемпіонаті Оболонського району. ФК «Броварія» 2009 року народження приймав вдома, на стадіоні Гімназії імені Степана Олійника команду «ІБЦ» із Ірпеня, яка грає в чемпіонаті Києва поза конкурсом. Протягом всього ігрового часу відчувалася ігрова та територіальна перевага господарів, які значно більше атакували і мали більше можливостей для взяття воріт суперника. Раз-по-разу виникають небезпечні моменти у воріт футболістів із Приірпіння. Гол просто таки назрівав і це сталося в середині першого тайму, коли гравець броварчан, Нікіта Кісельов, влучно поцілив з лівого флангу. 1:0 – повели господарі. Трохи пізніше за гру рукою у власному штрафному майданчику одного із польових гравців ФК «ІБЦ» рефері матчу призначає пенальті, який вдало реалізовує воротар «Броварії» Олександр Ткачук, 2:0. Більше забитих голів в першій 20-хвилинці не було й команди пішли на невеликий перепочинок. В другому таймі Нікіта Білецький опинився у потрібному місці в потрібний час і після подачі кутового замикає передачу свого товариша по команді, 3:0 і ірпінцям довелося знову розпочинати з центра поля. Тільки під завісу ігрового часу гостям вдалося "розмочити" ворота, які захищав Ткачук, 3:1. Після цього їх гра трохи активізувалася, але більше забитих м’ячів у цій грі не було. 3:1 – перемога ФК «Броварії», який тренують Олександр Бабак і Максим Кутаков.

Наводимо результати решти матчів за участі вихованців Футбольної академії "Джуніорс Старс":

СДЮШОР-19  – Броварія -2008  7:2

СК «Київ» - Броварія -2009  2:1

ДЮСШ-14 – Броварія 2011-2012  0:1

Фенікс - Броварія 2011-2012  2:2

Спарта-2 – Броварія-2010  0:10 (три м’ячі на рахунку Дениска Кутакова)

Бригантина – Броварія 2009 (другий склад) 2:2