МАТЧ XV ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ КИЇВЩИНИ З ФУТБОЛУ

«БРОВАРИ» - «ДІНАЗ» - 2:1

Голи: Чорний (19), Киричок (79) – Марченко (28, з пенальті).

ФК «Бровари»: Євтушенко, Лаштур, Гуніков, Курило, Панченко, Ло (Киричок, 70), Кучерук, Чорний, Мирона, Степаненко, Рафаловський.

«Діназ»: Прудніков, Корешков, Волошин, Блазунь, Крохмаль, Прима, Петренко (Мироненко, 67), Марченко, Долгоп’ятов (Безпалий, 56), Литченко (Капаністий, 73), Долженко (Каркошкін, 53).

В суботу, 25 серпня, ФК «Броари» приймав вдома одного із лідерів чемпіонату Київщини у вищій лізі, вишгородський «Діназ». Броварські муніципали в ІІ колі значно обновили склад, залучивши цілий ряд перевірених гравців, який мають великий досвід виступів за різні команди. Приїхавши в Бровари в ранзі фаворитів, зрозуміло, що «діназівці» з перших хвилин розпочали ціле направлені атаки на ворота суперника. Вже на 11-й хвилині після подачі з кутового Артемом Марченко головою пробивав Олександр Долгоп’ятов, але голкіпер «Броварів» Ігор Євтушенко зумів відвести загрозу від власних воріт.  Господарі підняли напругу в штрафному майданчику гостей за кілька хвилин, виконавши підряд кілька кутових. Обороні «Діназу» вдалося з ними впоратися, але ось з черговою атакою броварчан на 19-й хвилині ні. На її вістрі опинився Олексій Чорний і низом спрямував м’яч в ціль. На 28-й хвилині головний арбітр призначив пенальті у бік господарів після порушення проти Владислава Литченко. На думку тренерського штабу броварської команди і деяких фахівців, порушення відбулося за межами «штрафної», тому потрібно було призначати штрафний удар, а не одинадцятиметровий. За перепалку із арбітром спочатку було вилучено тренера команди, Юрія Макарова, а потім і президента Миколу Логвина, які до завершення часу поєдинку спостерігали за діями своїх підопічних за меж стадіону. Все таки потрібно вичтися тамувати власні емоції,, не зважаючи ні на що. Після кількахвилинної суперечки пристрасті трохи вляглися і футболісти продовжили гру. До перерви рахунок на полі так і не змінився, хоча декілька шансів забити створили гості, а господарі на останніх хвилинах тільки чудом не вийшли вперед, коли Сергій Степаненко з кількох метрів головою пробив вище воріт.

При нічийному рахунку – 1:1, суперники пішли на перерву. В другій половині матчі гості намагалися будь-що «вирвати» перемогу, а броварські муніципали граючи на контратаках, намагалися скористатися шансом і здобути перемогу над лідером. Було проведено цілий ряд замін у «Діназа» і гра прискорилася. Лава запасних у них явно була більшою, на відміну від броварчан. Не зважаючи на це, господарі продовжували раз-по-разу погрожувати воротам Пуднікова. Чого тільки вартує удар колишнього професіонала Рафаловського, який прийняла на себе поперечина. На 79-ій хвилині підопічні Миколи Логвина перехоплюють м’яч і йдуть в атаку лівим флангом, котра завершилася прострілом Чорного та точним ударом Ігоря Киричка, який вийшов на заміну. Кінцівка матчу пройшла в атаках «діназівців», але дуже доБре зіграв «кіпер» господарів Ігор Євтушенко, якому допомагала майже вся команда. В підсумку – 2:1 і ФК «Бровари» цілком заслужено стають сильнішими за вишгородців, здобуваючи три очки. Радує, що цього разу, ФК «Бровари» не втрачають перемогу на останніх хвилинах, як це сталося в зустрічі із ФК «Десна» минулого туру. Вітаємо футболістів та їх наставників та бажаємо й надалі нас радувати яскравою грою та гарними результатами!