ФК "Атлетик" виходить до фіналу Кубка Києва

Матч ½ фіналу Кубка Києва з футзалу ФК «Атлетик» (Бровари) - ФК «Альтернатива» (Київ)

20 квітня СК БВУФК  Головний арбітр: Лебедь

Основний час - 3:3(по пенальті - 3:2)

Голи в основний час забивали: Ігор Салтанов, Андрій Ардашніков та Микола Гнєзділов («Атлетик»); Ігор Кіян - 2 та Андрій Науменко («Альтернатива»)

Пенальті забили: Ярослав Кутовий, Ігор Салтанов, Сергій Степаненко («Атлетик»); Ігор Киян, Костянтин Макєєв («Альтернатива»), не забив – Вадим Атаманенко («Альтернатива»)

Чемпіон міста Бровари з футзалу, «бронзовий» призер чемпіонату Києва у вищій лізі та володар «Кубку Регіонів» АФЛУ броварський «Атлетик» приймав на домашній арені в рамках ½ фіналу Кубка Києва ФК «Альтернатива», чемпіона столиці нашої держави. За регламентом команди-учасниці грали два тайми по 14 хвилин «чистого» часу. Матч виявився дуже видовищним та динамічним і приніс задоволення учасникам та численним глядачам. Першими відкрили рахунок господарі. На 9-ій хвилині відзначається гравець «Атлетика» Ігор Салтанов, 1:0. В першій половині зустрічі «атлети» втрачають ще декілька 100% нагод для того, щоб збільшити відрив від суперника. Взагалі перша чотирнадцятихвилинка пройшла за явною переваги підопічних Олександра Славінського, який керував діями своїх товаришів по команді та президента клубу Володимира Яришева і якби футболісти із Броварів діяли більш точно то доля матчу могла б бути вирішена ще на його початку. «Альтернатива» діяла якось сумбурно і їх дії гостроти і конструктивізму не мали. За те в другій половині зустрічі хід гри зазнає істотних змін - кияни перехоплюють ініціативу і на 18-ій хвилині ігрового часу Андрій Науменко поновлює «статус-кво», 1:1. Потім «гру на себе» бере його товариш по команді Ігор Киян, який на 19-ій та 24-ій хвилинах виводить «Альтернативу» вперед – 3:1. Це стало для «Атлетика» як нокдаун в боксі, після якого боксер або відновлює сили і продовжує боротьбу, або її припиняє. До честі броварчан вони не знітилися і знайшли в собі сили боротися далі. Андрій Ардашніков та Микола Гнєзділов поновлюють рівновагу в  матчі – 3:3. Основний час завершено і по регламенту прийшла черга пробивати пенальті. По три рази пробивали гравці обох команд – п’ять ударів були точними і тільки один раз схибив гравець «Альтернативи» Вадим Атаманенко, що виводить ФК «Атлетик» до фіналу Кубку Києва. Вітаємо команду та бажаємо вдалої гри й удачі у фіналі!

Гра
Гра
Гра
Гра
Атлетик

Тематичні матеріали

Матч у Калинівці був бойовим і безкомпромісним, але завершився внічию. «Колос» приїхав на гостини до го