ФК «Асканія-Флора» - володар Осіннього Кубку Броварщини сезону 2017 року

Фінальний матч Осіннього Кубку Броварщини ФК «Асканія-Флора» (Калинівка) - СК «Беркут» (Бровари). «Асканія Арена» Калинівка. Суддя - Ігор Возьянов (Бровари)

Рахунок: 2:1 (0:0) Голи забивали: Роман Жмакін і Олександр Безпалий («Асканія-Флора»); Дмитро Панченко («Беркут»)

Склади команд

ФК «Асканія-Флора»: Прудкий, Бєлов, Лебединець, Герасименко, Кушка, Стецюк (Падун), Гаркуша, Мазур, Безпалий, Самар, Жмакін

СК «Беркут»: Іщенко, Салівон, Кириченко (Лонський), Панченко, Ширай, Сирдюк, Бойко, Сергієнко, Литвин, Кострома (Пивовар)

У фіналі Осіннього Кубку Броварщини з футболу на калинівській «Асканія-Арені» зустрілися дві кращі команди цьогорічного футбольного сезону, чемпіон – броварський «Беркут» та «срібний» призер, «Асканія-Флора». Це була третя зустріч суперників на футбольних полях Броварського району у цьому році. До цього матчу перевага була на боці броварчан. Всі поєдинки пройшли в гострій та безкомпромісній боротьбі. Не став винятком і цей матч. Наставники обоз клубів-учасників змогли зібрати майже оптимальні склади. Правда у господарів був відсутній із-за травми Денис Васильєв, а у гостей із травмами вишли на поле Ігор Кострома та Олександр Кириченко. Весь перший тайм пройшов в обопільних атаках, коли ініціативою заволодівав то один, то інший суперник. Надійно грали захист і воротарі команд, Артем Прудкий та Богдан Іщенко, які напередодні провели нервовий, програшний матч у складі ФК «Бровари». Але їм вдалося втамувати нерви і зіграти на належному рівні. При рахунку – 0:0, учасники матчу пішли на перепочинок. По перерві першими «вистрілили» господарі. На 49-ій хвилині Роман Жмакін, помітивши, що Іщенко вийшов далеко із воріт точним ударом перекидає того і відкриває рахунок, 1:0. Представники правоохоронних органів не знітися і через три хвилини поновлюють «статус-кво». Дмитро Панченко у високому стрибку забиває гол у відповідь, 1:1. Потім гра ніби заспокоюється і супротивники знову починають з початку, шукаючи шляхи для взяття воріт. А на 72-ій хвилині відбувається провал в обороні «беркутівців», коли проти трьох гравців захисту опиняються п’ять калинівців. М’яч після гострого прострілу потрапляє до Олександра Безпалого і той не хибить, 2:1. Всі намагання з обох боків змінити хід гри ні до чого не привели. 2:1 – ФК «Асканія-Флора» виграє і стає володарем Осіннього Кубку Броварщини, а СК «Беркут» отримує цього сезону першу поразку на районному рівні. Наступного тижня суперники знову зустрінуться в матчі за Супер Кубок. Гра обіцяє бути дуже захоплюючою.