"Десна" була сильнішою за "Бровари"

Вчора, 11 квітня, матчем у Щасливому завершився стартовий тур обласних вищолігових перегонів. на штучному полі в Щасливому номінальний господар, ФК "Десна" із Погребів приймала ФК "Бровари". Матч, який повинене був відбутися у суботу, було перенесено по причині участі погребців у фіналі Меморіалу Гусіна. ФК "Бровари" вийшли на поєдинок у новій формі і оновленим складом, не провівши фактично до цього жодного спільного тренування.

Бронзовий призер минулорічного сезону розгромив оновлену муніципальну команду з Броварів. Уже до перерви номінальні господарі забили п’ять м’ячів. А другий тайм обернувся на буденне тренування для фаворита. Дуплетом вистрілили головний бомбардир «Десни» Євген Воробей і новачок Андрій Шешеня.

ДЕСНА (Погреби) — ФК БРОВАРИ — 6:0 (Є.Воробей, 13, 22, Шешеня, 15, 27, Місько, 30, Довгоп’ятов, 58). Вилучення: Тітомир (Бровари, 51).