Цього разу «Беркут» був сильнішим

Матч 10 туру чемпіонату Броварщини з футболу сезону 2017 року у вищій лізі СК «Беркут» (Бровари) - ФК «Фаворит» (Требухів) Бровари Стадіон «Спартак» Рахунок 3:0 (1:0) Голи забивали – Ігор Кострома – 2, Дмитро Бондаренко Суддя – Ігор Возьянов (Бровари)

Склади команд:

СК «Беркут»:Іщенко, Кириченко (Кабанець), Салівон, Співаков (Бондаренко), Панченко, Ширай, Сирдюк, Бойко (Лонський), Литвин (Пивовар), Чорний (Сергієнко), Кострома

тренер: Володимир Мельник, президент: Микола Котелевець

ФК «Фаворит»: Сафронов, Сіренко, Степаненко, Ворона, Громей, Рабченюк, Федоренко, Івахно, Лаштур, Лагойда, Литченко

Тренер – Олександр Овдієнко

Лідер цьогорічного чемпіонату, броварський СК «Беркут» приймав на броварському стадіоні «Спартак», який мабуть так і не дочекається цього року оновлення, требухівський «Фаворит». Нагадаємо, що в попередньому турі представники правоохоронних органів вперше в цьогорічному турнірі втратили очки в матчі з требухівцями, зігравши внічию, 0:0. Тому для того, щоб продовжувати чемпіонську гонку, господарям потрібна була лише перемога. Обидва суперника вийшли в дещо оновленому складі. Так у господарів на майданчику знову з’явився Олександр Кириченко і дозаявлений Дмитро Панченко. Обидва гравці були помітними і внесли посильний внесок в перемогу своїх товаришів. До «Фавориту» із гоголівського «Ресмусу» перейшов Сергій Степаненко і з’явилися інші майстри «шкіряного м’яча». Перший тайм пройшов в рівній боротьбі, без явної переваги когось із команд-учасниць. Правда «беркутівці» гостріше атакували і мали більше реальних можливостей для взяття воріт, але як часто буває, підводила реалізація. Здавалося б м’ячу вже нікуди діватися, крім того, щоб перетнути лінію воротарської, але він туди фантастичним чином не потрапляв. А на 19-ій хвилині після поперечини Ігор Кострома відкриває влучним ударом рахунок в поєдинку, 1:0. Більше забитих м’ячів до перерви не було. В другому таймі було проведено ряд замін в складі команд. На 70-ій хвилині фланговий прохід своїх товаришів замикає все той же Кострома. Господарі змарнували таку кількість можливостей для взяття воріт, що рахунок мабуть міг бути й розгромним. Але відзначитися зміг лише Дмитро Бондаренко, який замінив Співакова. В підсумку – 3:0 і «Беркут» продовжує лідирувати.

Тематичні матеріали

Завтра пройде великий збір героїв турнірного року та заслужених ветеранів обласного футболу. Святкова г