Чемпіон Броварів переміг чемпіона Києва

Ввечері суботи, 7 жовтня, в СК БВУФК відбулося справжнє свято футзалу. Тут пройшов матч «Futsal Masters Cup 2017», в якому чемпіон міста Бровари, ФК «Атлетік», приймав чемпіона Києва - ФК «Альтернатива». Ця подія стала справжнім шоу, в якому крім футболістів були задіяні вихованці відділень футболу та художньої гімнастики броварської ДЮСШ. З перших хвилин на майданчику спорткомплексу точилася гостра і безкомпромісна боротьба, коли атака однієї команди змінювалася атакою іншої. Першими «вистрілили» господарі. На 13-ій хвилині рахунок відкрив лідер «Атлетіка», Сергій Степаненко, який мабуть того дня був кращим. Більше забитих м’ячів в першій половині не було. На початку другої двадцятихвилинки все той же Степаненко оформлює «дубль», 2:0. На 27-ій хвилині гостру атаку проводять гравці «Альтернативи» і Андрій Назаров зводить перевагу «Атлетіка» до мінімуму, 2:1. В зустрічі з’явилася інтригу і кияни, зрозуміли, що можуть врятувати гру. Але часом почали діяти поспіхом, роблячи помилки і порушуючи правила. За хвилину до закінчення ігрового часу вони отримують шостий командний фол і в їх ворота призначається 10-метровий штрафний удар. До відмітки підходить Максим Івонко і влучно пробиває, 3:1. ФК «Атлетік» перемагає і стає володарем почесного трофею!

ПочатокМатчМатчМатчПеремогаПереможці

Тематичні матеріали

Завтра пройде великий збір героїв турнірного року та заслужених ветеранів обласного футболу. Святкова г