«Атлетік» достроково оформив чемпіонство

В неділю, 11 березня, відбулися матчі 15 туру чемпіонату міста Бровари з футзалу. В першій зустрічі зустрілися лідер, ФК «Атлетік» та ФК «Барс». Тільки в першому таймі на майданчику точилася рівна боротьба. На гол Гнєзділова відповідає Процик, А Степаненка – Завгородній. При нічийному рахунку, 2:2, суперники йдуть на перерву. В підсумку – 5:3, на користь підопічних Володимира Яришева, які за декілька турів до фінішу турніру стають недосяжними для інших команд (40 очок) і достроково стають чемпіонами! Вітаємо та бажаємо подальших успіхів. «Хет-трик» оформлю лідер атак команди Сергій Степаненко, який із 23 голами знову очолює бомбардирську гонку.

Атлетік

В матчі «Беркуту-Легіону-2» та ФК «Асканії-Флори» першими відкриває рахунок гравець «Асканії» Дмитро Вакуленко, який це зробив ще на 2-ій хвилині матчу. Але Співаков поновлює рівновагу. На перерву команди-учасниці йдуть при рахунку 3:2  - на користь представників правоохоронних органів. В другому таймі гостріше і небезпечніше атакував «Беркут-Легіон-2», який здобув важливу для себе перемогу – 6:4. «Хет-трик» у Співакова і по «дублю» записали в свій актив Миколаюк («Беркут-Легіон-2») та Вакуленко («Асканія-Флора»).

Асканія

Скориставшись осічкою своїх суперників в боротьбі за «срібні» медалі із «Асканії-Флори» на три очки виривається вперед «Беркут-Легіон», який досить впевнено переграв «Фаворит», 5:1.

Беркут

Три м’ячі забиває Дмитро Панченко, який був цього дня справжнім лідером команди і два – Дмитро Ширай. Тепер у «Беркуту-Легіону» 27 очок, а у «Асканії-Флори» - 24 (але на одну гру менше). Без відсутнього Ігоря Костроми і дискваліфікованого Пригорницького «Металург» поступається амбіційній молоді із «Авалону», 2:4, який теж зіграв без одного із гравців основи Максима Лонського. "Вега спорт" цей тур попускав. Доля чемпіонства вже вирішена, але боротьба за решту місць в турнірній таблиці лише загострюється.

Тематичні матеріали

Цьогорічний золотий медаліст обласної першості мав найкращі показники в усіх основних турнірних номінаціях.