Здобутки "соколят" на Кубку України

Вихованці броварського клубу рукопашного бою "Сокіл" нещодавно взяли участь і показали чудові результати на  Кубку України зі змішаних бойових єдиноборств та стали претендентами на представлення України у складі збірної на Чемпіонаті Європи. У змаганнях приймали участь 350 спортсменів, які представляли 21 регіон України.

Переможцями та призерами стали:

10-11 р

Категорія до 32 кг - Непийвода Олексій-3 місце,

Категорія до 38.5 кг Нагорний Максим-1 місце, Гордєєв Олександр-2 місце. Слід зазначити, що хлопці на сьогоднішній день найсильніші з усіх представників у своїй категорії, провели по 4 бої кожний і зустрілися у фіналі, де сильнішим став Максим.

12-13 років

Категорія до 35 кг Коваленко Микола - 2 місце.

Категорія до 42,5 кг Король Владислав - 2 місце.

Тематичні матеріали

9 грудня, в гостинній залі СК БВУФК, зібралися  юні майстри карате щоб позмагатися за перемогу у Відкритому Кубку Україн