Вітаємо ЗТУ Леоніда Коварського із 70-річчям

Сьогодні, 12 лютого, свій 70-річний ювілей святкує Заслужений тренер України з боксу Леонід Самійлович Коварський, людина яка все своє життя присвятила спорту. Народився він в Російській федерації, місті Улан-Уде. На Батьківщині закінчив Бурятський педагогічний інститут. з 1982 року працював тренером-викладачем ДЮСШ на базі спец. ПТУ № 4 в місті Бровари. Від 1992 – у ДЮСШ №2 (тепер ДЮСШ відділу молоді і спорту Броварської міської ради). Серед вихованців – екс-чемпіон світу з профеійного боксу Сергій Дзінзірук, срібні призери чемпіонатів СНД і СРСР В. Лавринець, К. Оряп, В. Соснядло та інші. 

Коварський

Броварська міська федерація боксу в особі президента Сергія Ілюхіна, відділ молоді і спорту Броварської міськради, ДЮСШ відділу молоді і спорту та вся спортивна громадськість  вітає Леоніда Самійловича та бажає йому міцного здоров'я, сімейного щастя і благополуччя та творчих наснаг!

Тематичні матеріали

Чоловіча збірна України з боксу серед школярів, під керівництвом старшого тренера Олега Кудінова, показала надзвичайно п
Актуально
07.05.2018
Коментарів: 639 Переглядів: 0
Екс-чемпіон світу за версією 
Головна новина
29.04.2018
Коментарів: 1,045 Переглядів: 0