Виступи броварських борців у Бахмуті

У місті Бахмут, Донецька область, з 6 по 8 березня проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н. Чотири килими на стадіоні «Металург» зібрали кращих спортсменів з усіх регіонів країни, які, окрім нагород, боротимуться за право виступити в складі національної збірної на чемпіонаті Європи в цій віковій категорії, що пройде 21-30 квітня в Києві.

Юних борців – майбутню славу і гордість України, тренерів, суддів та представників команд на урочистій церемонії відкриття щиро вітали почесні гості: голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, заступник голови облдержадміністрації, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський, Бахмутський міський голова Олексій Рева та інші високоповажні гості. Були оголошені вітання учасникам змагань від президента НОК, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки і Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова.

Відкриття

На ньому вдало виступили вихованці відділення боротьби Броварського вищого училища фізичної культури. Серед дівчат золоті нагороди вибороли Кушнір Софія у ваговій категорії до 40 кг та Пономарьова Аміна (ваг. кат. 43 кг), яка у фіналі перемогла свою подругу по команді Басич Христину. Ще дві бронзові нагороди вибороли Чорномор Карина (ваг. кат. 46 кг) та Мартинчук Марія (ваг. кат. 49 кг). Всі вихованки тренуються у ЗТУ Кутакова О.С. Серед юнаків золоту нагороду у ваговій категорії до 71 кг виборов вихованець училища Куриленко Вадим. Срібну нагороду отримав Сова Василь (ваг. кат. 92 кг), а бронзову медаль у ваговій категорії до 65 кг для команди завоював Гудима Тимур. Учні тренуються під керівництвом вчителів з вільної боротьби Ампілогова А.В. та Губринюка С.В.

БоротьбаНа килимі

Таким чином, у чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед кадетів, який розпочнеться 23 квітня у Києві, будуть брати участь три вихованці училища, переможці цього чемпіонату – Кушнір Софія, Пономарьова Аміна та Куриленко Вадим.