Відбулося засідання комітету дитячого футболу БМФФ

Вчора, 5 червня, в приміщенні відділу молоді і спорту Броварської міської ради відбулося засідання комітету дитячо-юнацього футболу БМФФ на яке були запрошені представники дитячих футбольних шкіл міста Бровари. Головував на зібранні голова комітету, співзасновник Футбольної академії Владислава Ващука Віталій Кусташ. На превеликий жаль не всі представники шкіл прийшли на збори. В ході обговорення було прийнято ряд рішень:

  1. Всі дитячі футбольні школи міста повинні бути колективними членами Броварської міської федерації футболу
  2. Готується комітетом дитячого футболу і БМФФ звернення до управління освіти і науки Броварської міської ради, БВУФК, тощо з проханням надати відповідь на питання про те, які майданчики і в який час вони можуть надати для тренувань футбольним школам Броварів.
  3. Всі проведення змагань на території Броварів повинні узгоджуватися із БМФФ.
  4. Головна мета підготовки футболістів в школах – подальша їх участь в муніципальній команді Броварів, ФК «Бровари», яка повинен складатися в своїй більшості із місцевих футболістів. Для цього потрібно не закінчувати підготовку у віці 15 років, а продовжувати її й надалі. Брати участь в чемпіонаті ДЮФЛ тощо.

Тематичні матеріали

Футбольный клуб "Red Dragons" Объявляет набор футболистов 2007-2009 г.р!
Футбол на Броварщині
12.10.2018
Коментарів: 1,490 Переглядів: 0
1 октября, открываем группу для самых маленьких футболистов!  «Мама , в детстве, всегда говорила мне, что я лучший-а я ,
Актуально
29.09.2018
Коментарів: 1,536 Переглядів: 0