Відбулося засідання комітету дитячого футболу БМФФ

Вчора, 5 червня, в приміщенні відділу молоді і спорту Броварської міської ради відбулося засідання комітету дитячо-юнацього футболу БМФФ на яке були запрошені представники дитячих футбольних шкіл міста Бровари. Головував на зібранні голова комітету, співзасновник Футбольної академії Владислава Ващука Віталій Кусташ. На превеликий жаль не всі представники шкіл прийшли на збори. В ході обговорення було прийнято ряд рішень:

  1. Всі дитячі футбольні школи міста повинні бути колективними членами Броварської міської федерації футболу
  2. Готується комітетом дитячого футболу і БМФФ звернення до управління освіти і науки Броварської міської ради, БВУФК, тощо з проханням надати відповідь на питання про те, які майданчики і в який час вони можуть надати для тренувань футбольним школам Броварів.
  3. Всі проведення змагань на території Броварів повинні узгоджуватися із БМФФ.
  4. Головна мета підготовки футболістів в школах – подальша їх участь в муніципальній команді Броварів, ФК «Бровари», яка повинен складатися в своїй більшості із місцевих футболістів. Для цього потрібно не закінчувати підготовку у віці 15 років, а продовжувати її й надалі. Брати участь в чемпіонаті ДЮФЛ тощо.

Тематичні матеріали

У першій половині листопада юні дракони складені із 
Головна новина
07.12.2018
Коментарів: 1,562 Переглядів: 0
В чемпіонаті Київщини з футболу серед юнаків 2004/05 років зіграно матчі 10 туру.
Актуально
15.11.2018
Коментарів: 965 Переглядів: 0
Вдразу дві команди дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) 1—4 листопада візьмуть участь у традиційном
Актуально
30.10.2018
Коментарів: 1,467 Переглядів: 0