У Броварах змагалися прихильники "силових забав"

В суботу, 13 травня, в легкоатлетичному манежі КО ШВСМ, відбувся Відкритий чемпіонат міста Бровари з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи, організований ДЮСШ відділом молоді і спорту Броварської міської ради та тренером відділення пауерліфтингу Едуардом Мурадовим. В турнірі серед богатирів взяли участь близько 50 спортсменів із Броварів та гості із Чернігівщини різного віку та статі. Тут кожен бажаючий міг заявитися і показати на що здатен. Змагання розпочалися із присідання з штангою на плечах. Першими стартували красуні-дівчата, які легко справлялися із вагою, яка перевищувала 100 кілограмів. Взагалі того дня було показано досить високі результати, як в окремих видах триборства (нагадаємо, що класичний пауерліфтинг включає в себе три вправи: присідання, жим лежачи і станова тяга) та в сумі. Так переможцями чемпіонату в абсолютній категорії, коли береться до уваги не тільки результат,а й особиста вага, чемпіоном став Артур Руденко (вага до 93 кг), який набрав 610 кг (230+150+230), другим фінішував Ярослав Ярославський (вага до 120 кг)  – 612,5 кг (220+142,5+250) і третій – Антон Бугайов (вага 120+), який теж зумів набрати 612,5 кг (210+152,5+250), але поступився бо виступав у більш важкій вазі. Серед прекрасної половини людства переможницями стали: Олександра Мелешко (52 кг) – 252,5 кг; Юлія Іллєшенко (до 57 кг, молодші дівчата) – 180 кг; Карина Батуріна (до 57 кг) – 275 кг та Ксенія Ковбасинська (до 83 кг) – 305 кг. Дівчата зуміли підкорити кілограми, які перевершували показники багатьох представників сильної половини людства. Є тим чого повчитися у них. Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями та отримали спеціальні подарунки, продукти спортивного харчування від «Імперії спорту», яку очолює прихильник «силових забав» Денис Мочалов. Хочеться подякувати Фонду розвитку громад "Лівобережна Київщина", який постійно підтримує броварську команду пауерліфтерів.