У Броварах відбувся обласний регіональний футбольний турнір «FOOTBALL FOR KIDS»

Працівники ювенальної превенції поліції Київської області спільно з Київською обласною організацією ФСТ «Динамо»  у м. Бровари провели другий обласний регіональний турнір та фінал всеукраїнських змагань із футзалу «FOOTBALL FOR KIDS». У заходах взяли участь підлітки віком 13-15 років. Учасників змагань гостинно  зустрів спорткомплекс Броварського вищого училища фізкультури.  

Метою проведених заходів є формування здорового способу життя, загартованості, дружби, налагодження партнерських стосунків працівників поліції із підростаючим поколінням, формування правової свідомості дітей. 

Учасники

В другому турнірі змагань взяли участь дитячі команди з Бучі,  Борисполя та  Броварів. Вони продемонстрували дивовижну витримку та цікаву гру. Перемогу у нелегкому спортивному протистоянні здобула команда підлітків з Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи.

Фінал змагань відбувся після перерви. За перемогу та можливість взяти участь у зональних всеукраїнських змаганнях боролася команда-переможець першого турніру з Миронівки та переможці другого турніру з Бучі.Обидві команди були достойні перемоги та відзначилися рівністю підготовки учасників, але команда з Миронівки перехопила в поєдинку ініціативу і після кількох успішних атак перемогла технічно вправних Бучанців.Організатори заходу вручили грамоти, медалі та кубки командам, які посіли  І і ІІ місце у змаганнях,  подякували всім за участь, а команді-переможцю побажали успіху у всеукраїнських зональних змаганнях з футзалу «FOOTBALL FOR KIDS», які відбудуться у квітні в м. Чернігів.

https://kv.npu.gov.ua

Тематичні матеріали

Футбольний клуб нового покоління Red Dragons (Червоні дракони), запрошує дітей 2015,2014,2013,2012,2011,2010 на безкошто
Головна новина
22.09.2018
Коментарів: 1,460 Переглядів: 0
Завтра, в суботу 21 вересня, юні вихованці Футбольної академії Владислава Ващука проведуть матчі ІІ туру чемпіонату Київ
Футбол на Броварщині
21.09.2018
Коментарів: 1,228 Переглядів: 0