Шахове літо триває

16 червня 2018 року в шаховому клубі "Інтелект IQ" м. Бровари відбувся ІV етап відкритого Кубку Київської області із шахів! Незважаючи на шалену літню спеку участь у турнірі взяли 14 шахістів, більша половина яких є кандидатами у майстри спорту із шахів. Також, спробували свої сили і молоде покоління шахістів нашого міста: Дишлева Марія, брати Погорелови Петро та Павло! Вітаємо переможця турніру Фещенка Богдана (Рокитне), друге місце посів Гуменюк Євген (Бородянка), третім став молодий 16 річний Нікітін Богдан (Київ). Найкращим серед броварчан став Марченко Вадим (5 місце). Шахове літо триває!