Переможцями стали юнаки із НВК

Вчора, 3 травня, на стадіоні НВК, відбулися матчі фінального етапу футбольного турніру за програмою XVIIІ Спортивних ігор школярів міста. Цій події передували матчі групових етапів, переможці яких і зустрілися на вирішальній стадії змагань. Звання переможця і призерів розіграли школярі із ЗОШ №2, Гімназії імені Степана Олійника та Навчально-виховного комплексу. Першими вийшли на поле учні НВК та ЗОШ №2. Господарі майданчика мали відчутну перевагу протягом всього матчу і отримали цілком закономірну перемогу із великим рахунком – 7:0.

Футбол

Потім зустрілися географічні сусіди із Південного мікрорайону, представники із ЗОШ №2 та Гімназії ім..Олійника. На відміну від попередньої зустрічі, тут боротьба була більш запеклою і без явної переваги однієї із команд. Все ж «гімназисти» були більш влучнішими і завдяки цьому отримують потрібні три очки – 3:1. Доля переможця вирішувалася в заключному поєдинку між НВК та Гімназією. Обидва суперники мали в доробку по три очки, але господарі мали значно кращу різницю забитих і пропущених голів, тому їх влаштовувала й  нічия, а представникам Торгмашу була потрібна тільки перемога. Все вирішив один-єдиний гол, які наприкінці основного часу забивають футболісти із НВК. 1:0 – перемога і закономірне І місце.

Футбол

Друга – Гімназія ім..Олійника і третя – ЗОШ №2.Обслуговував матчі суддя в полі Ігор Рубаненко. Церемонію нагородження проводили голова БМФФ Микола Логвин, почесні гості, представники ГО «Рідне місто Бровари», голова оргкомітету Андрій Артемчук та Ігор Рубаненко.

Гості

Кращими в номінаціях стали:

Кращі гравці в командах – Артем Беланов (ЗОШ№2), Максим Василець (НВК), Мирон Репецький (Гімназія)

Бомбардир – Ян Богута (Гімназія) та Іван Висовень (НВК)

Воротар – Данило Ломанов (НВК)

Гравець – Максим Василець (НВК)

Захисник – Віталій Лущай (НВК) та Антон Гончаренко (Гімназія)

Крім цього було проведено два конкурси: на кнайбільшу кількість жонглювань та точність попадання м’ячем у ворота.

В конкурсі «жонглерів» переміг Сашко Ступак із Гімназії ім..Олійника, а самим точним був Максим Василець із НВК.

Гості

Для всіх переможців в номінаціях почесні гості, представники ГО «РІДНЕ МІСТО БРОВАРИ», депутати Броварської міської ради Вікторія Коваленко, Вадим Андрієвський, Володимир Білокінь,Сергій Бєльський та Максим Семенов приготували особливі подарунки, ранці, вручивши їх особисто та поздоровивши майбутніх зірок українського футболу та пообіцявши й надалі піклуватись про розвиток спорту і дитячого дозвілля в нашому чудовому місті Бровари.

Учасники

 

Тематичні матеріали

У першій половині листопада юні дракони складені із 
Головна новина
07.12.2018
Коментарів: 1,561 Переглядів: 0
В чемпіонаті Київщини з футболу серед юнаків 2004/05 років зіграно матчі 10 туру.
Актуально
15.11.2018
Коментарів: 965 Переглядів: 0
Вдразу дві команди дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) 1—4 листопада візьмуть участь у традиційном
Актуально
30.10.2018
Коментарів: 1,467 Переглядів: 0