Наталія Ляпіна висунута ФГУ на посаду головного тренера національної збірної

Президент Федерації гандболу України Андрій Мельник впевнений, що олімпійський призер Наталія Ляпіна гідна очолити жіночу збірну України, незважаючи на відсутність у неї великого тренерського досвіду. Про це Мельник сказав у коментарі журналістам на базі в Конча-Заспі.
Вона не тільки відома гандболістка, вона ще була капітаном збірної України. За словами Леоніда Ратнера, за весь час його в збірній, вона була кращим капітаном. У неї є стрижень, є характер. Вона було гравцем збірної, призером Олімпійських ігор. Це теж принесе свої плоди. Вона як ніхто інший відчуває ситуацію і ту атмосферу, яку потрібно створити в команді. У неї є бажання і ігровий досвід, все прийде. Якщо немає великого тренерського досвіду на високому рівні, але, якщо не йти вперед, а стояти на місце, тоді нічого не буде. Ми зробили їй пропозицію, вона погодилася, і ми дуже раді. Я сподіваюся, у неї велике майбутнє і великі перспективи. 
Кандидатуру Ляпіної висунула ФГУ. Тепер призначення має затвердити Міністерство молоді і спорту України.

До останнього часу Наталія Ляпіна працювала тренером з гандболу в Броварській ДЮСШ управління освіти  і науки Броварськїої міьскради.

Джерело - http://xsport.ua/

Тематичні матеріали

20–21 грудня в рамках 7-го туру жіночої Суперліги України з гандболу «Бровари» приймали ужгородські «Карпати
Головна новина
30.12.2018
Коментарів: 613 Переглядів: 0
Цієї п’ятниці та суботи, 7-8 грудня, гандбольна «Галичанка» приймала у Львові «Бровари» в межах 6 туру чемпіонату Україн
Головна новина
10.12.2018
Коментарів: 565 Переглядів: 0
22-24 листопада відбудеться традиційний міжнародний турнір національних збірних Кубок Ігоря Турчина.
Головна новина
14.11.2018
Коментарів: 798 Переглядів: 0