Нагороди броварських плавців в Запоріжжі

З 3 по 6 липня в Запоріжжі проходив Кубок України з плавання «Містер Батерфляй». В змаганнях взяли участь 306 спортсменів (187 чоловіків та 119 жінок) з 15 областей України та міста Київ. В складі команди Київщини були і представники броварської школи плавання, які були серед кращих. Так на дистанції 400м комплексне плавання переможницею стала САВЧЕНКО ОЛЬГА (Бровари) - 4:58,94. Вона ж перемогла і на дистанції вдвічі менше, подолавши 200 метрів комплексним плавання за 2,21,11хв.. ПОМАЗАН МИКИТА (Бровари) не мав рівних долаючи 50 метрів брасом - 0,28,57хв. ВИРВИЧ ВІКТОРІЯ стала переможницею в складі збірної України в естафеті 4х100 метрів вільним стилем. Всі переможці отримали грошові призи від срібного призера Олімпійських Ігор,  чемпіона світу та Європи з плавання, Заслуженого Майстра спорту України Дениса Силантьєва. Крім того ветеран спорту, Заслужений майстер спорту України ДИМО ВАЛЕРІЙ (Бровари) був другим на 100 метрів брасом і третім на двічі більшій дистанції цим же стилем і на 50 метрах брасом, а САВЧЕНКО ОЛЬГА додала до своєї колекції «срібло» на 400 метрах вільним стилем.