На переможців чекають подарунки від «Domino's Pizza»

У суботу, 26 травня, на базі СШ №7 відбудеться чемпіонат міста Бровари з Кіокушинкайкан карате (ІКО Мацушима) серед дітей в розділі фізична підготовка. Кожен учасник повинен буде виконати запропоновані вправи якнайкраще. Серед вправ: віджимання для учасників 6-7 років, підтягування на перекладині – для старших, човниковий біг, стрибки (за 1 хвилину), гімнастичні комбінації, присідання на одній нозі, удари маваши за 1 хвилину , стрибки з місця в довжину тощо. Цього разу на переможців та учасників чекає дуже приємний та смачний сюрприз – подарунки від піцерії «Domino's Pizza», яка відкрилися наприкінці минулого року в ТЦ «Бутік» (вулиця Чорновола 2).

Офіційне відкриття відбулося 5 грудня 2017 року. Загальна площа піцерії складає 180 кв.м. Всього в закладі 43 посадкових місць з кріслами біля вікна і круглими столами для великих компаній. Як і всі заклади мережі, ця піцерія має стильний сучасний дизайн і просторий інтер'єр. Тут ви зможете насолодитися піцою-театром - стежити за приготуванням вашої піци через прозоре скло.

Так що учасникам змагань є для чого старатися і намагатися стати кращим.

«Domino's Pizza»

 

Тематичні матеріали

24 серпня на спортивному майданчику на розі вулиць Грушевського і Шолом-Алейхема (поблизу супермаркету "Пчолка"), відбуд
Актуально
16.08.2018
Коментарів: 1,148 Переглядів: 0
За інформацією президента Української федерації ушу, віце-президента Спортивного комітету України Олега Чуканова
Актуально
11.08.2018
Коментарів: 603 Переглядів: 0
Вихованець відділення боротьби Броварського ВУФК Степан ЛИЛИК - бронзовий призер Чемпіонат Європи з вільної боро
Актуально
05.08.2018
Коментарів: 749 Переглядів: 0