Міжнародний шаховий турнір "Відкритий Кубок міста Бровари-2018"

В неділю, 13 травня, в конференц-холі ТРЦ «Термінал» відбувся Міжнародний турнір з шахів – «Відкритий Кубок міста Бровари – 2018». Це  представницький турнір з швидких шахів, за швейцарською системою,де кожен учасник проводить по  9 турів. Обрахунок міжнародного рейтингу, участь могли приймати усі бажаючі Визначення пар учасників проводилося за комп'ютерною програмою Swiss Manager.

Контроль часу: 15 хвилин до закінчення партії кожному учаснику.

Умови визначення переможців - переможець та призери турніру визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У випадку рівної кількості набраних очок перевагу мають шахісти за додатковими показниками.

Загалом за шахівницями зібралися 136 учасників різного віку та рівня підготовки. Були серед них і три Міжнародні гросмейстери: Станіслав Богданович і  Спартак Височин (Україна) та гість з Чехії – Олексій Кислинський. Крім того Майстри ФІДЕ, Міжнародній майстри тощо. В результаті запеклої боротьби загальну перемогу отримав Олег Будніков (8 очок з  9 можливих). Друге і третє місця, набравши по 7,5 очок, посіли Максим Євчин та Сергій Павлов. Кращими серед броварчан стали МСУ Артем Омеля 8 місце (6,5 очок) та організатор турніру Семен Гребенюк 13 місце (6,5 очок). Серед жінок перемогла киянка Маріана Гриньова. Призи серед господарів отримали – Семен Гребенюк (13 місце), Олександр Брюхович (25 місце) і Вадим Марченко (29 місце). В цій номінації не розглядався Артем Омеля, так як учасник міг отримати лише одну нагороду, відзнаки отримали наймалодший, Сашко Терих, 2011 р.н,, із Броварів та найстарший - броварчанин Микола Сергієнко. Турнір був організований Броварською міською федерацією шахів (президент Семен Гребенюк), відділом молоді і спорту Броварської міської ради при підтримці цілого ряду спонсорів.

ТурнірТурнір

Тематичні матеріали

Українська спортсменка, чемпіонка світу 2017 року Діана Димченко із Броварів, з першої гонки заявила про своє прагнення