Матч пам'яті Дмитра Янченка

6 жовтня, з нагоди Дня бійця територіальної оборони, на стадіоні Броварської ЗОШ №2 відбулася товариська зустріч з футболу - матч пам'яті загиблого воїна АТО Дмитра Янченка. В якій були задіяні його товариші по команді (ФК «Юніон») та побратими, учасники АТО. По вболівати та віддати шану загиблому воїну-футболісту прийшли ветерани бойових дій, його мама, Наталія Янченко, заступник начальника відділу молоді і спорту Броварської міськради Михайло Доценко, який подарував нещодавно сформованій команді учасників АТО подарунок від влади – футбольні м’ячі, президент ФК «Юніон» Руслан Семенець та інші.

Ще в лютому 2015 року броварська земля зустріла нашого Героя, учасника антитерористичної операції на Сході України, місцевого мешканця Дмитра Янченка, який назавжди залишився 25-річним. 2014 року він був в заявочному списку футбольного клубу «Юніон». Мав брати участь в чемпіонаті міста на «великому" полі, але замість цього пішов добровольцем, бо добре усвідомив істинну, що головне захищати власну землю. Він завжди був на передовій, не згинаючись під кулями і мінометними обстрілами.

Самт поєдинок пройшов в гострій і безкомпромісній боротьбі і закінчився, як і годиться, «бойовою» нічиєю – 5:5. Вічна слава Героям, віддавши своє життя за Україну!

ГраГра

 

Тематичні матеріали

Матч у Калинівці був бойовим і безкомпромісним, але завершився внічию. «Колос» приїхав на гостини до го
Футбол на Київщині
15.10.2018
Коментарів: 496 Переглядів: 0
Колектив Тараса Шпички завдяки вдалій другій половині зустрічі зумів здобути перемогу у матчі за Суперкубок України
Актуально
15.10.2018
Коментарів: 588 Переглядів: 0
Сезон жіночого футзалу цього разу розпочнеться з матчу за Суперкубок України.
Головна новина
14.10.2018
Коментарів: 593 Переглядів: 0
11 жовтня у Вишгородському районі відбувся фінальний етап турніру з міні-футболу серед підрозділів ДСНС Київщини.
Головна новина
12.10.2018
Коментарів: 640 Переглядів: 0
Чемпіонат України. Перша ліга. 1 тур
Футбол на Броварщині
08.10.2018
Коментарів: 436 Переглядів: 0