Броварські борці на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків пам’яті Євгена Бусловича

Нещодавно у м. Київ відбувся X відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків пам’яті ЗМС України ,призера Олімпійських ігор Євгена Бусловича. Вихованці Броварьского училища фізичної культури посіли призові місця: Череушенко Олександр (вагова категорія 44 кг), вихованець тренера Ампілогова А.В, посів 2 – місце. Шатурський Марк (вагова категорія 68 кг, тренер Губринюк С.В.) посів 3 місце.

Тематичні матеріали

17 лютого 2018 року в угорському місці Кішкунфеледьгаза пройшов вдруге турнір Кубок Кішкун (Kiskun Cup).