Броварчани в складі національної команди їдуть на Всесвітню літню Універсіаду-2017

Затверджено остаточний список студентської збірної команди України, яка з 19 по 30 серпня в тайванському місті Тайбей (КНР) захищатиме спортивну честь вітчизняного спорту, Української держави. 
На цих хлопців і дівчат ми покладаємо величезні медальні надії. Зі свого боку, держава зробила все для підготовки студентської команди. І це в той момент, коли на Донбасі кращі її сини боронять рідну українську землю. Тож ми вправі очікувати від наших студентів-спортсменів справжньої спортивної боротьби, повної самовіддачі, проявити свій талант і вміння, щоб досягнути п’єдесталу пошани універсіадного планетарного форуму. 
А чого тоді просто так їхати? Тільки медальними здобутками треба прославляти свою Українську державу. І хай знають наші спортсмени, що Гімн України на їхню переможну честь долине в кожну нашу оселю. І кожна українська родина підтримає їхню медальну ПЕРЕМОГУ! 
Друзі, легких вам злетів і м’яких посадок, вдалих стартів і стрімких фінішів. Разом до перемоги! Усім зійти на спортивний ОЛІМП! згалом в дерегації 253 українські представники. Серед них і спортсмени і тренери з Броварів: Владислав Малихін (легка атлетика, стрибки з жердиною) та Людмила Темна і Роман Рева (ушу) зі своїм тренером, Андрієм Ковалем.

Джерело - https://www.facebook.com/NVMOSPORT/posts/475688119490715

Тематичні матеріали

У суботу, 19 срепня, відбулася урочиста церемонія відкриття Універсіади в Тайбеї (Тайвань).

Актуально
20.08.2017
Коментарів: 375 Переглядів: 0

З метою популяризації та розвитку спорту серед державних службовців в Київській області 19 серпня 2017 року в місті Кага

Актуально
16.08.2017
Коментарів: 369 Переглядів: 0

У Києві, в акваторії Матвіївської затоки, відбувся командний Чемпіонат України з академічного веслування.

Головна новина
13.08.2017
Коментарів: 423 Переглядів: 0