"Бронза" Сергія Никифорова в Берліні

Броварчанина Сергія Никифорова вважали однією з темних конячок чемпіонату Європи, а для статусу претендента на медаль українцеві не вистачало одного – стабільності. Попри це, він підходив до Берліна з третім результатом сезону в Європі.

У кваліфікації Никифоров здобув необхідний результат лише в останній спробі, а уже в фіналі він вирішив не відкладати справи на потім: 7.97 м в другій спробі дозволили йому вийти на друге місце. У третій спробі Сергій виконав другий найкращий стрибок в сезоні, показавши 8.13 м. Його реакція після виконання – безцінна.

Після цієї спроби українець піднявся на перше місце, яке втримував до передостаннього раунду. Тоді найкращий стрибок вечора виконав грек Мілтіадіс Тентоглу, котрий стрибнув на 8.25 м. Никифорова відтіснили на друге місце.

А в останній спробі Никифоров втратив ще позицію: німець Фабіан Геінль повторив результат українця, і він стрибнув так уже вдруге за вечір. Тому він опинився вище. І хоча Сергій стрибав після німця, перевершити показник йому не вдалося. Як наслідок, бронза.

Для Никифорова і такий результат – справжній успіх. Два роки тому українець продемонстрував 21-й результат на Євро (третій з кінця), рік тому на чемпіонаті світу Сергій посів 30-е, передостаннє місце. Щоправда, минулого року він також став бронзовим призером Євро у закритих приміщеннях. Тренується броварський легкоатлет у сімейного тандему Валерія і Наталії Грєдунових та Віктора Кузнєцова! Вітаємо Сергія та його тренерів з медаллю та бажаємо подальших успіхів!

Для України це третя медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики: раніше золото та срібло виграли представники спортивної ходьби на дистанції 50 кілометрів. Вчора відбувся фінал з штовхання ядра серед жінок -  на превеликий жаль серед найкращих була відсутня ще один представників Броварів - Ольга Голодна, яка не потрапила до когорти сильніших.

https://sportarena.com

Никофоров

Тематичні матеріали

Майже 40 найкращих легкоатлетів Київщини, серед яких навіть чемпіони світу, візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях,
Головна новина
14.12.2018
Коментарів: 661 Переглядів: 0
17 листопада 2018 року на засіданні Виконавчого комітету ФЛАУ було розглянуто справу багатоборки Аліни Фьодо
Актуально
07.12.2018
Коментарів: 558 Переглядів: 0
Українська легкоатлетка Аліна Цвілій, яка тренується у Броварах, тимчасово відсторонена від участі в зм
Головна новина
29.10.2018
Коментарів: 758 Переглядів: 0
20-21 жовтня в ІваноФранківську відбулися 22-ті міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Кубок Вечірній Івано-Франківсь
Актуально
28.10.2018
Коментарів: 627 Переглядів: 0
Новий легкоатлетичний пробіг "Осінній лист" відбудеться традиційно в останню неділю жовтня, 28.10.2018!!!
Актуально
22.10.2018
Коментарів: 737 Переглядів: 0