"Бронза" Сергія Никифорова в Берліні

Броварчанина Сергія Никифорова вважали однією з темних конячок чемпіонату Європи, а для статусу претендента на медаль українцеві не вистачало одного – стабільності. Попри це, він підходив до Берліна з третім результатом сезону в Європі.

У кваліфікації Никифоров здобув необхідний результат лише в останній спробі, а уже в фіналі він вирішив не відкладати справи на потім: 7.97 м в другій спробі дозволили йому вийти на друге місце. У третій спробі Сергій виконав другий найкращий стрибок в сезоні, показавши 8.13 м. Його реакція після виконання – безцінна.

Після цієї спроби українець піднявся на перше місце, яке втримував до передостаннього раунду. Тоді найкращий стрибок вечора виконав грек Мілтіадіс Тентоглу, котрий стрибнув на 8.25 м. Никифорова відтіснили на друге місце.

А в останній спробі Никифоров втратив ще позицію: німець Фабіан Геінль повторив результат українця, і він стрибнув так уже вдруге за вечір. Тому він опинився вище. І хоча Сергій стрибав після німця, перевершити показник йому не вдалося. Як наслідок, бронза.

Для Никифорова і такий результат – справжній успіх. Два роки тому українець продемонстрував 21-й результат на Євро (третій з кінця), рік тому на чемпіонаті світу Сергій посів 30-е, передостаннє місце. Щоправда, минулого року він також став бронзовим призером Євро у закритих приміщеннях. Тренується броварський легкоатлет у сімейного тандему Валерія і Наталії Грєдунових та Віктора Кузнєцова! Вітаємо Сергія та його тренерів з медаллю та бажаємо подальших успіхів!

Для України це третя медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики: раніше золото та срібло виграли представники спортивної ходьби на дистанції 50 кілометрів. Вчора відбувся фінал з штовхання ядра серед жінок -  на превеликий жаль серед найкращих була відсутня ще один представників Броварів - Ольга Голодна, яка не потрапила до когорти сильніших.

https://sportarena.com

Никофоров

Тематичні матеріали

Упродовж тижня вболівальники і журналісти стежили за виступами українських легкоатлетів на чемпіонаті Європи.
Головна новина
18.08.2018
Коментарів: 618 Переглядів: 0
2018 рік для Владислава Малихіна із Броварів видався багатим на «пригоди». Були і травма на початку сез
Головна новина
11.08.2018
Коментарів: 679 Переглядів: 0