Аліна Фьодорова - лише 28

У вечірній програм 13 серпня другого дня олімпійського легкоатлетичного турніру медалі розіграли семиборки. Це був єдиний фінал, де брали участь українки. Та поборотися за медалі їм не вдалося. Наша спортсменка Аліна Фьодорова із села Княжич Броварського району посіла 28-е місце (5038).

По видам Аліна показала такі результати:
100 м з/б – 14,10 с, висота – 1,80 м, ядро – 14,38 м, 200 м – 25,44 с, довжина – 6,00 м, спис – 35,44 м, 800 м – не фінішувала.

Перемогла бельгійка Нафіссату Тіам (6810, національний рекорд). Британка Джессіка Енніс-Гілл друга (6775), Брайянне Тісен-Ітон з Канади замкнула першу трійку (6653 очка).

Джерело - КО ШВСМ

Тематичні матеріали

Майже 40 найкращих легкоатлетів Київщини, серед яких навіть чемпіони світу, візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях,