20 – 21 квітня в місті Перечин мальовничого і к
Коментарів: 754 Переглядів: 0
13 – 14 квітня в залі боксу СК «Bigfight» відбу
21.04.2018
Коментарів: 729 Переглядів: 0
В суботу,  21 квітня в плавальному басейні «Купава» відбудеться Відкритий чемпіонат м. Бровари з плавання присвяченого пам’яті Заслуженого тренера України Геннадія Шеіна. В ньому візбьмуть участь кращі плавці Броварів та інших регіонів Уиївщини та України.
20.04.2018
Коментарів: 690 Переглядів: 0
Запрошуємо до броварського  шахового клубу "Інтелект IQ"!
Коментарів: 554 Переглядів: 0
13-14 квітня в заключному турі І етапу Чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2003/2004 р.н. команда Київської області (БВУФК) зустрічалася на домашній арені СК БВУФК із командою Київ - 1 (КСЛІ-”Стрімкий м’яч”).
Коментарів: 639 Переглядів: 0
Завершилося голосування по визначенню найкращих легкоатлетів березня в Україні. І у чоловіків, і у жінок перемогу здобули головні герої Кубку Європи з метань, який відбувся у Португалії – Аліна Шух та Володимир Мисливчук.